Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2007, 10:38

autor: Metatron

Najpopularniejsze gry na Xbox LIVE (18-24 czerwca)

W sporządzanym przez Larry’ego Hryba (pseud. Major Nelson) z Microsoftu cotygodniowym rankingu najpopularniejszych gier wśród użytkowników Xbox Live nie ma większych zmian w porównaniu z poprzednią edycją notowań. W dalszym ciągu na czele stoją Gears of War, Forza Motorsport 2 oraz Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas.

W sporządzanym przez Larry’ego Hryba (pseud. Major Nelson) z Microsoftu cotygodniowym rankingu najpopularniejszych gier wśród użytkowników Xbox Live nie ma większych zmian w porównaniu z poprzednią edycją notowań. W dalszym ciągu na czele stoją Gears of War, Forza Motorsport 2 oraz Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas. Ciekawostką jest popularność dema Shadowrun, które zajęło piątą pozycję, podczas gdy pełna wersja znalazła się dopiero na dziesiątym miejscu.

1.

Gears of War

2.

Forza Motorsport 2

3.

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

4.

Guitar Hero II

5.

Shadowrun Demo

6.

Call Of Duty 3

7.

Tenchu Z Demo

8.

Prince of Persia

9.

Crackdown

10.

Shadowrun

Jeżeli chodzi o gry z oferty Xbox Live Arcade, tu również nie nastąpiły większe zmiany. Band of Bugs, nowość ubiegłego tygodnia, trafiła na trzecie miejsce. Nie udało jej się jednak zdetronizować remake’u Prince of Persia, a także nowego wcielenia Pac-Mana. Warto dodać, że do sporządzenia poniższego zestawienia brane pod uwagę są jedynie pełne wersje produkcji zakupionych w ramach XBLA.

1.

Prince of Persia

2.

Pac-Man C.E.

3.

Band of Bugs

4.

UNO

5.

TMNT 1989 Arcade

6.

Worms

7.

3D Ultra Minigolf Adventures

8.

Double Dragon

9.

Castlevania: SOTN

10.

Texas Hold 'em