Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2009, 12:25

autor: Brucevsky

Midway - prace nad nową częścią Mortal Kombat trwają

U.S. Bankruptcy Court zezwolił Midway na dysponowanie środkami finansowymi i inwestowanie oraz pracę nad nowymi projektami. Oznacza to, że firma może kontynuować produkcję nowej części Mortal Kombat i wydać The Wheelman.

U.S. Bankruptcy Court zezwolił Midway na dysponowanie środkami finansowymi i inwestowanie oraz pracę nad nowymi projektami. Oznacza to, że firma może kontynuować produkcję nowego Mortal Kombat i wydać The Wheelman.

Decyzja sądu podaje w wątpliwość poprzednie doniesienia o sprzedaży marki Wheelman koncernowi Ubisoft. Mimo że nikt z Midway jeszcze oficjalnie nie potwierdził dalszych prac nad grą, to szanse na kontynuowanie procesu developingu przez Tigon Studios są całkiem spore. Niezła sytuacja europejskiego oddziału firmy także pozwala przypuszczać, że produkcja zostanie jednak wydana przez Midway.

Słowa Eda Boona potwierdzające prace nad nowym Mortal Kombat także można uznać za prawdziwe. Sukces ostatniego crossovera Mortal Kombat vs DC Universe pokazuje, że marka wciąż cieszy się dużą popularnością i szukające pewnych zysków Midway na pewno zrobi wszystko, by wydać kolejną produkcję spod znaku brutalnych Fatality. Na szczegółowe informacje musimy jednak jeszcze poczekać.

Decyzja sądu prawdopodobnie pozwoli też firmie rozpocząć proces restrukturyzacji i uratuje ją przed upadkiem. Przedstawiciele Midway liczą, że to pierwszy krok ku poprawie sytuacji.

Midway - prace nad nową częścią Mortal Kombat trwają - ilustracja #1
Się wali, się pali, a Wheelman jedzie dalej