Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "IQ Publishing Press Release" 16 lutego 2006, 11:26

Lokalizacja „Agathy Christie: I nie było już nikogo” ukończona

Testy polskiej wersji gry Agatha Christie: I nie było już nikogo dobiegły końca, co oznacza, że gra trafi na sklepowe półki już na dniach.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Testy polskiej wersji gry Agatha Christie: I nie było już nikogo dobiegły końca, co oznacza, że gra trafi na sklepowe półki już na dniach.

Agatha Christie: I Nie Było Już Nikogo będzie pierwszą grą z serii The Adventure Collection. Jej scenariusz został oparty na podstawie bestsellerowej powieści Agathy Christie „And Then There Were None”. Gracz wciela się postać Patricka Narracotta, 11 gościa na Wyspie Wraków, starającego się odnaleźć sprawcę tajemniczych morderstw. W tworzenie gry zaangażował się sam Lee Sheldon, który wcześniej pracował przy takich tytułach jak The Riddle of Master Lu czy Dark Side of the Moon. Wspaniała fabuła, bogata w zaskakujące zwroty akcji, z całą pewnością zostanie doceniona przez fanów gier przygodowych.

Seria The Adventure Collection to gratka dla wielbicieli gier przygodowych. W jej skład wchodzą specjalnie wybrane tytuły najwyższej jakości, starannie zlokalizowane i przygotowane do wydania w Polsce. Seria The Adventure Collection to gwarancja jakości i świetnej zabawy. Kolejnymi tytułami, które ukażą się pod znakiem kolekcji będą Sekret Zaginionej Jaskini, Powrót na Tajemniczą Wyspę oraz Podróż na Księżyc.