Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2007, 13:03

autor: Major Doktor Upiorna

Legendarni samurajowie przybędą jeszcze tej jesieni

Firma Majesco Entertainment zapowiedziała, że jeszcze jesienią tego roku do amerykańskich i europejskich sklepów trafi pozycja o nazwie Kengo: Legend of the 9. Gra, za którą odpowiadają developerzy ze stajni Genki, na Starym Kontynencie pojawi się z tytułem Kengo Zero.

Firma Majesco Entertainment zapowiedziała, że jeszcze jesienią tego roku do amerykańskich i europejskich sklepów trafi pozycja o nazwie Kengo: Legend of the 9. Gra, za którą odpowiadają developerzy ze stajni Genki, na Starym Kontynencie pojawi się z tytułem Kengo Zero. Zostanie ona zadedykowana jedynie posiadaczom konsoli Xbox 360 i będzie można ją nabyć za 39,99 USD (w przeliczeniu ok. 115 PLN).

Legendarni samurajowie przybędą jeszcze tej jesieni - ilustracja #1

Producenci do dyspozycji użytkownika oddadzą dziewięciu historycznych japońskich wojowników, wśród których pojawi się m.in. Jubei Yagyu, Sanako Chiba i Musashi Miyamoto. Każdy samuraj opowie swoją unikalną historię i przedstawi typowy dla siebie styl walki. Bohaterowie będą odznaczali się odmiennymi cechami (m.in. żywotność, odporność, siła ciosów i obronność), rozwijanymi w miarę sukcesywnego zaliczania kolejnych etapów zabawy.

Legendarni samurajowie przybędą jeszcze tej jesieni - ilustracja #2

Zaimplementowane tryby nie powinny wywołać nudy u użytkownika. Poza przejściem trybu fabularnego trzeba będzie wykonać dziesięć wymagających misji i zmierzyć się w starciu z innym graczem. Uzyskane rezultaty będzie można zamieścić w globalnym rankingu, co pozwoli na zdobycie nowego wyposażenie oraz tytułu najlepszego gracza.