Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2006, 12:00

autor: Jiker

Kontynuacja gry Darkwatch nie znajduje się w produkcji

Przez ostatnich kilka miesięcy mogliśmy natrafić na kilka sprzecznych informacji na temat kontynuacji gry Darkwatch : Curse Of The West. Wczoraj jej autorzy, firma High Moon Studios (znana niegdyś jako Sammy Studios), zdecydowali się wyjaśnić wszelkie nieścisłości. Aktualnie Darkwatch 2 nie znajduje się w produkcji.

Pod koniec zeszłego roku świat obiegła wiadomość, jakoby podczas tegorocznej Game Developers Conference ukazana miała zostać kontynuacja gry Darkwatch : Curse Of The West – FPP łączącego Dziki Zachód z legendami na temat wampirów. Specjalny wykład, który odbył się podczas GDC, obfitował nawet w wiele informacji, które mogły zostać uznane za zapowiedź sequela wspomnianej strzelaniny.

Wśród nich wyróżniał się filmik prezentujący nextgenowy silnik graficzny utrzymany w klimatach Darkwatch (przed kilkoma dniami wyciekł on do Internetu). Wczoraj autorzy Darkwatch: Curse Of The West, firma High Moon Studios (znana niegdyś jako Sammy Studios), zdecydowali się wyjaśnić wszelkie nieścisłości. Aktualnie Darkwatch 2 nie znajduje się w produkcji.

Jeden z pracowników studia High Moon Studios, wyjaśnia, że owa prezentacja ma jedynie charakter prototypu. Miał on na celu ukazanie pewnej wizji gry tego typu. Nic poza tym.

High Moon Studios, przejęte niedawno przez koncern Vivendi Universal, pracuje obecnie nad kilkoma projektami, które zostaną wydane na konsole nowej gerenacji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Darkwatch

Darkwatch