Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2006, 12:00

autor: Krooliq

Trzy pierwsze epizody gry Agon teraz dostępne również w pudełkowej wersji

Ponad rok temu informowaliśmy Was, że twórcy przygodówki w „odcinkach”, noszącej tytuł Agon, postanowili zrobić prezent graczom i udostępnili jej pierwsze trzy epizody do pobrania za darmo. Dziś natomiast firma Viva Media, wydawca programu, postanowiła uraczyć prawdziwych pasjonatów omawianego tytułu jego wersją pudełkową.

Ponad rok temu informowaliśmy Was, że twórcy przygodówki w „odcinkach”, noszącej tytuł Agon, postanowili zrobić prezent graczom i udostępnili jej pierwsze trzy epizody do pobrania za darmo. Dziś natomiast firma Viva Media, wydawca programu, postanowiła uraczyć prawdziwych pasjonatów omawianego tytułu jego wersją pudełkową, zawierającą wspomniane trzy pierwsze „odcinki” gry. Cena tego zestawu to 29,99 USD.

Dodajmy, że wciąż można pobrać za darmo omawiane epizody – są one dostępne pod tym adresem. Jednak gdyby ktoś miał ochotę wydać trochę zbędnych pieniędzy, to zapraszamy, w imieniu wydawcy, do zakupu pudełkowej edycji.

Trzy pierwsze epizody gry Agon teraz dostępne również w pudełkowej wersji - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że Agon to rozbudowana gra przygodowa, opowiadająca o perypetiach profesora Samuela Hunta, a przygotowywana przez programistów z węgierskiego zespołu developerskiego Private Moon Studios. Docelowo całość składać ma się z 14 epizodów. Zaś omawiane dziś trzy pierwsze odcinki to: The London Scene, Adventures in Lapland oraz The Pirates of Madagascar.

Więcej informacji na temat Agon znajdziecie na łamach naszego serwisu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Agon

Agon