Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 czerwca 2006, 15:38

Konkurs Ghost Recon: Advanced Warfighter - gra za friko!

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda, którą w tym tygodniu jest Ghost Recon: Advanced Warfighter, może już wkrótce trafić do kogoś z was.

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda, którą w tym tygodniu jest Ghost Recon: Advanced Warfighter, może już wkrótce trafić do kogoś z was.

Tym razem zmienimy delikatnie reguły zabawy, aby przesyłka z nagrodą mogła powędrować właśnie do was, będziecie musieli odpowiedzieć na jedno, bardzo proste pytanie (w końcu na zewnątrz trzydziestostopniowe upały, nie można więc zbytnio się przemęczać :)

Zwycięzca, który otrzyma pudełko z grą, wylosowany zostanie jak zwykle przez naszą redakcyjną sierotkę spośród posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, którzy do najbliższej niedzieli, tj. 2 lipca (włącznie), przyślą na mój adres, czyli [email protected], maila zawierającego w swej treści lub tytule numer posiadanej karty klubowej bądź też abonamentu z Wielkiej Encyklopedii GIER 2006 oraz odpowiedź na pytanie „Kto jest polskim wydawcą gry Ghost Recon: Advanced Warfighter?”

* wyślij swoje zgłoszenie

Konkurs Ghost Recon: Advanced Warfighter - gra za friko! - ilustracja #1

„Mamy rok 2013. W stolicy Mexico City zorganizowany został szczyt z udziałem przywódców trzech krajów – Stanów Zjednoczonych, Meksyku oraz Kanady. Atak rebeliantów doprowadza jednak do dość nieoczekiwanego przebiegu wydarzeń. Przedstawiciel Kanady zostaje zamordowany. Przywódcy dwóch pozostałych państw znikają natomiast w niewyjaśnionych okolicznościach. Jak można się łatwo domyślić, wcielamy się w postać dowódcy tytułowego oddziału „duchów” i wyruszamy do jednej z największych aglomeracji świata z celem uratowania porwanych VIP-ów, a także powstrzymania dalszych działań rebeliantów.”. – fragment recenzji gry, ocena 81%

Konkurs Ghost Recon: Advanced Warfighter - gra za friko! - ilustracja #2