Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 maja 2008, 11:14

autor: Major Doktor Upiorna

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (22/05/08)

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, w którym nagrodą dla zwycięzcy była do wyboru jedna z trzech gier: Assassin's Creed, Sam & Max: Sezon 1 lub The Club.

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, w którym nagrodą dla zwycięzcy była do wyboru jedna z trzech gier: Assassin's Creed, Sam & Max: Sezon 1 lub The Club. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby ukrywającej się pod ksywką ...

Szaku25

Zwycięzcy serdecznie gratuluję! Przesyłka zawierająca grę The Club jest już w drodze, a kolejny konkurs z równie atrakcyjną nagrodą niebawem.

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody wystarczyło podać numer posiadanej karty klubowej MayClub, numer z Wielkiej Encyklopedii GIER 08 lub login konta, na którym aktywowany jest abonament MayClub oraz odpowiedzieć na pytanie: „Jak nazywa się producent (imię i nazwisko) gry Mirror's Edge, z którym video wywiad opublikowaliśmy na GRY-OnLine 14 maja?”. Prawidłowa odpowiedź to Tom Farrer.

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.