Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 września 2008, 10:50

autor: Major Doktor Upiorna

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony + mini konkurs z okazji premiery WARa

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub. Przy tej okazji mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę.

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, w którym nagrodą dla zwycięzcy była do wyboru jedna z trzech gier: Mass Effect, Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca i STALKER: Czyste Nieb. W tym miesiącu szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby ukrywającej się pod ksywką:

garg

Zwycięzcy serdecznie gratuluję! Przesyłka zawierająca grę STALKER: Czyste Niebo jest już w drodze, a kolejny konkurs z równie atrakcyjnymi nagrodami niebawem.

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody wystarczyło podać numer posiadanej karty klubowej MayClub, numer z Wielkiej Encyklopedii GIER 08 lub login konta, na którym aktywowany jest abonament MayClub oraz odpowiedzieć na pytanie: „Jak nazywa się doroczna impreza organizowana dla czytelników GRY-Online, która w tym roku odbędzie się w ostatnią sobotę września?”. Prawidłowa odpowiedź to Piknik GOL.

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony + mini konkurs z okazji premiery WARa - ilustracja #1

Ze względu na dzisiejszą premierę gry Warhammer Online: Age of Reckoning mamy dla Was kolejny mini konkurs. Wśród wszystkich posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub rozlosujemy jeden egzemplarz owego tytułu. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy dzisiaj na mojego maila, czyli [email protected] wysłać:

W tytule wiadomości proszę wpisać „Konkurs gra za friko!”. Zwycięzca zostanie podany jutro.