Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2004, 09:46

Kolejne rewelacje na temat Doom 3 - odpowiedź id Software i nowa plotka

Nie trzeba było długo czekać na oficjalną odpowiedź id Software w sprawie wywiadu z Johnem Carmackiem, opublikowanego na łamach niemieckiego czasopisma PCGames Hardware. Serwis Planet Doom, który poprosił developerów gry o komentarz w sprawie zawartych tam rewelacji, uzyskał informacje, że wszystko co zostało napisane jest zwykłym kłamstwem i nie ma pokrycia z rzeczywistością.

Nie trzeba było długo czekać na oficjalną odpowiedź id Software w sprawie wywiadu z Johnem Carmackiem, opublikowanego na łamach niemieckiego czasopisma PCGames Hardware. Serwis Planet Doom, który poprosił developerów gry o komentarz w sprawie zawartych tam rewelacji, uzyskał informacje, że wszystko co zostało napisane jest zwykłym kłamstwem i nie ma pokrycia z rzeczywistością. Tym samym, uzyskaliśmy kolejny dowód na to, że należy z dystansem podchodzić do sensacyjnych wiadomości, publikowanych przez inne niż id Software źródła.

Jak w tym świetle prezentować się będzie kolejna plotka? Serwis Warp2Search.net donosi, że kilka tygodni przed premierą Doom 3, Nvidia udostępni na swojej stronie specjalne narzędzie testujące wydajność komputera, dzięki któremu będzie można sprawdzić czy nasz sprzęt podoła uruchomieniu gry i jej optymalnemu działaniu. Jeśli okaże się to prawdą, spekulacje na temat ewentualnych wymagań, zostaną raz na zawsze zamknięte.

Linki do stron powiązanych z tematem:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Doom 3

Doom 3