Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2007, 08:38

autor: Major Doktor Upiorna

Kolejne przesunięcie daty premiery Mario Party 8

W pierwszych dniach maja poinformowaliśmy Was, że gra Mario Party 8 po małym poślizgu trafi na europejskie półki sklepowe przed końcem czerwca. Niestety dzisiaj nie mamy dobrych wiadomości dla wszystkich czekających na kolejną pozycję ze znanym hydraulikiem w roli głównej. Dowiedzieliśmy się, że ów tytuł w angielskiej wersji zaliczy następne opóźnienie.

W pierwszych dniach maja poinformowaliśmy Was, że gra Mario Party 8 po małym poślizgu trafi na europejskie półki sklepowe przed końcem czerwca. Niestety dzisiaj nie mamy dobrych wiadomości dla wszystkich czekających na kolejną pozycję ze znanym hydraulikiem w roli głównej. Dowiedzieliśmy się, że tytuł ten w angielskiej wersji zaliczy następne opóźnienie.

Kolejne przesunięcie daty premiery Mario Party 8 - ilustracja #1

W oficjalnym oświadczeniu przedstawiciele firmy Nintendo przeprosili wszystkich graczy i ponownie przesunęli datę pojawienia się Mario Party 8 na terenie Wielkiej Brytanii. Tym sposobem niniejsza pozycja pojawi się w sprzedaży dopiero 13 lipca. Opóźnienie zostało spowodowane wystąpieniem niespodziewanych problemów technicznych. Developerzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby owa produkcja trafiła do graczy najszybciej, jak to możliwe. Warto dodać, że najnowsze perypetie Mario i spółki w Stanach Zjednoczonych zadebiutowały już 29 maja.

Wszystkich zainteresowanych tytułem Mario Party 8 zachęcamy do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi na łamach naszego serwisu:

Ostatnia aktualizacja: 2007-06-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mario Party 8

Mario Party 8