Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2009, 14:59

autor: Hed

Kolejna gra na podstawie Władcy Pierścieni w drodze?

Saul Zaentz Company, czyli firma posiadająca prawa do Władcy Pierścieni, zarejestrowała nazwę Lord of the Rings: War in the North. Zgłoszenie obejmuje zarówno szeroko pojęte produkty związane z grami, ale i fizyczne przedmioty oraz muzykę i filmy. Oznacza to więc, że być może już niedługo zobaczymy kolejne gry lub zabawki, oczywiście stworzone na podstawie kolejnego wycinka świata Tolkiena.

Saul Zaentz Company, czyli firma posiadająca prawa do Władcy Pierścieni, zarejestrowała nazwę Lord of the Rings: War in the North. Zgłoszenie obejmuje zarówno szeroko pojęte produkty związane z grami, jak i fizyczne przedmioty oraz muzykę i filmy. Oznacza to więc, że być może już niedługo zobaczymy kolejne gry lub zabawki, oczywiście stworzone na podstawie kolejnego wycinka świata Tolkiena.

Na razie nie otrzymaliśmy żadnej konkretnej informacji odnośnie Lord of the Rings: War in the North. Nie wiemy więc, co dokładnie powstanie w przyszłości, chociaż oczywiście można spodziewać się następnej produkcji. Wszystkie możliwości zostały wyliczone w złożonym wniosku, który możecie obejrzeć na stronie urzędu. Warto dodać, że wiemy o innej powstającej grze, czyli Lord of the Rings: Aragorn's Quest.

We wspomnianym wniosku pojawia się między innymi sugestia dotycząca produkcji RPG przeznaczonej na pecety oraz konsole i zawierającej wstrząsające przygody (zapewne jednak będzie ona przyjazna także dla młodszych graczy). Oprócz tego możemy się spodziewać oficjalnych poradników strategicznych do przyszłych gier oraz tytułów na komórki, wzbogaconych ofertą złożoną z dzwonków i tapet.

Lord of the Rings: War in the North to prawdopodobnie kolejna porcja pobocznych produktów, na których zwykle zarabia się najwięcej. Na stronie z wnioskiem możemy wyczytać, że zarejestrowano prawa do zabawek, gier planszowych, figurek, pluszaków, balonów, zabawek do kąpieli, lalek, pojazdów, latających dysków, puzzli, papierowych masek, deskorolek, piłek, desek surfingowych, a nawet ozdób choinkowych.