Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2006, 18:02

autor: Harpen

Kiedy pojawią się kolejne dodatki do gry Half–Life 2?

Zmiana nazwy pierwszego oficjalnego rozszerzenia gry Half – Life 2 z Aftermath na Episode One była jednoznaczna z tym, że producent tytułu – firma Valve Software - uraczy nas kilkoma dodatkami do wyśmienitej strzelaniny, wydanej pod koniec 2004 roku.

Zmiana nazwy pierwszego oficjalnego rozszerzenia gry Half–Life 2 z Aftermath na Episode One była jednoznaczna z tym, że producent tytułu – firma Valve Software - uraczy nas kilkoma dodatkami do wyśmienitej strzelaniny, wydanej pod koniec 2004 roku.

Wczoraj informowaliśmy Was, że status „gold” otrzymał pierwszy expansion pack, natomiast dziś pojawiły się informacje nt. kolejnych epizodów. Wiemy, że drugi zadebiutuje na rynku pod koniec bieżącego roku, czyli stosunkowo szybko po premierze swojego poprzednika. Jednak na kolejny dodatek poczekamy już nieco dłużej, bowiem do przyszłorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie trzy będą powiązane fabularnie (swoista trylogia), lecz na tym nie zakończy się przygoda z „dwójką”. Valve planuje również stworzenie czwartego rozszerzenia, które zaserwuje nam nowy scenariusz, niepowiązany z poprzednimi (patrz news z 31 marca).