Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2008, 09:41

autor: vampire

Już 700 tysięcy zarejestrowanych kont w Age of Conan

Jak poinformowały firmy Eidos i Funcom Age of Conan: Hyborian Adventures może poszczyć się ponad 700 tysiącami zarejestrowanych kont, co czyni go obecnie drugim najczęściej wybieranym MMORPGiem. O tym, że tytuł ten ma duże szanse na sukces było widać już po ogromnej liczbie przedpremierowych zamówień.

Jak poinformowały firmy Eidos i Funcom, Age of Conan: Hyborian Adventures może poszczyć się ponad 700 tysiącami zarejestrowanych kont, co czyni go obecnie drugim najczęściej wybieranym MMORPGiem. O tym, że tytuł ten ma duże szanse na sukces było widać już po ogromnej liczbie przedpremierowych zamówień. Później poszło już w zasadzie z górki - Age of Conan szybko stał się jedną z najlepiej sprzedających się komputerowych gier wszechczasów, a w maju swoją popularnością przebił wszystkie inne tytuły na tej platformie. Również czerwiec okazał się dobrym miesiącem dla Hyborian Adventures - wciąż pozostał numerem jeden w krajach skandynawskich, Oceanii, Niemczech, Francji i Hiszpanii, w pozostałych natomiast zajął miejsce przynajmniej w pierwszej trójce.

Już 700 tysięcy zarejestrowanych kont w Age of Conan - ilustracja #1

Nic dziwnego, że firma Funcom jest bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy, chociaż nie oznacza to, że ma zamiar spocząć teraz na laurach. Jak powiedział jej prezes, Gaute Godager, dobry start to dopiero początek wirtualnego świata w grach MMO, dlatego teraz twórcy mają zamiar zrobić wszystko co w ich mocy, aby uczynić Age of Conan jeszcze lepszą produkcją i sprawić, by przez najbliższych kilka lat wciąż pozostawała godną uwagi alternatywą dla innych podobnych tytułów.