Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2007, 12:04

autor: Metatron

JAZZ: Hired Guns w drugim kwartale 2007 roku

Jak donosi rosyjskie studio GFI, gra JAZZ: Hired Guns, uprzednio znana jako Jagged Alliance 3D, jest już ukończona w osiemdziesięciu procentach. W związku z tym czeka ją niewielkie kilkumiesięczne opóźnienie.

Jak donosi rosyjskie studio GFI, gra JAZZ: Hired Guns, uprzednio znana jako Jagged Alliance 3D, jest już ukończona w osiemdziesięciu procentach. W związku z tym czeka ją niewielkie, kilkumiesięczne opóźnienie.

Pierwotnie ta turowa gra taktyczna miała zostać wydana na początku bieżącego roku. Aktualnie jednak mówi się o tym, że produkcja nie ukaże się wcześniej niż w drugim kwartale. W każdym razie miłośnicy tego typu rozgrywki powinni móc zagrać w JAZZ: Hired Guns jeszcze przez wakacjami.

JAZZ: Hired Guns w drugim kwartale 2007 roku - ilustracja #1

W grze dostaniemy pod swoją komendę oddział najemników, wraz z którym będziemy musieli dokonać dość trudnego zadania – wyzwolić niewielkie państwo afrykańskie spod okupacji jego większego sąsiada. Zostaliśmy wynajęci przez były rząd zajętego kraju, nie mamy więc zbyt dużych funduszy i nie może być mowy o żadnym bezpośrednim konflikcie zbrojnym. Nasze działania będą musiały przyjąć formę walki partyzanckiej. Przed nami 20 misji, z czego osiem jest dodatkowych i nie przyczyni się do wypełnienia głównego zadania.

Więcej informacji o nadchodzącej produkcji znajdziecie na łamach naszej encyklopedii. Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią autorstwa Strangera.