Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2008, 17:55

autor: Vercetti

Jackass: The Game również na konsolę NDS

Jesienią ubiegłego roku firma Red Mile Entertainment wypuściła na rynek grę Jackass: The Game. Wzorowana na popularnym programie stacji MTV pozycja trafiła wówczas do posiadaczy stacjonarnej konsoli PlayStation 2 oraz przenośnego PSP. Choć w wersjach na obie platformy produkcja zebrała raczej przeciętne noty (średnia 60% wg GameRankings.com), jej twórcy postanowili przenieść ją na następną maszynę

Jesienią ubiegłego roku firma Red Mile Entertainment wypuściła na rynek grę Jackass: The Game. Wzorowana na popularnym programie stacji MTV pozycja trafiła wówczas do posiadaczy stacjonarnej konsoli PlayStation 2 oraz przenośnego PSP. Choć w wersjach na obie platformy produkcja zebrała raczej przeciętne noty (średnia 60% wg GameRankings.com), jej twórcy postanowili przenieść ją na następną maszynę – Nintendo Dual Screena.

Jackass: The Game również na konsolę NDS - ilustracja #1

W związku z powyższym po raz kolejny będziemy mieli do czynienia ze zręcznościówką kładącą nacisk na wykonywanie mnóstwa zwariowanych czynności. Zabawa zostanie podzielona na pięć osobnych części, w których stworzony przez nas bohater spotka się z ludźmi znanymi ze szklanego ekranu (Johnnym Knoxvillem, Bamem Margerą i innymi). Za realizowanie zleconych przez nich misji nasz podopieczny uzyska dostęp do atrakcyjnych dodatków, a gdy samotna gra na dwóch ekranach NDS-a przestanie być dla nas atrakcyjna, będziemy mogli zagłębić się w zadaniach przewidzianych dla trybu multiplayer.

Jackass: The Game DS dostępne jest już na terenie Ameryki Północnej. Do Europy tytuł trafi wiosną.