Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 września 2006, 14:34

autor: Jiker

"It's a me, Mario!" - głos Mario pojawi się niebawem w Londynie

Szykuje się nie lada gratka dla każdego fana Mario – bohatera kilkudziesięciu gier wydanych na konsole firmy Nintendo, najsłynniejszego hydraulika na świecie. Każdy, kto 15 września znajdzie się w Londynie, będzie miał okazję spotkać się z Charlesem Martinetem – osobą podkładającą głos słynnemu wąsatemu bohaterowi gier video.

Szykuje się nie lada gratka dla każdego fana Mario – bohatera kilkudziesięciu gier wydanych na konsole firmy Nintendo, najsłynniejszego hydraulika na świecie, bijącego na głowę nawet polskiego przedstawiciela tego zawodu, który swego czasu reklamował naszych pracowników na zachodzie Europy. Każdy, kto 15 września znajdzie się w Londynie, będzie miał okazję spotkać się z Charlesem Martinetem – osobą podkładającą głos słynnemu wąsatemu bohaterowi gier video.

'It's a me, Mario!' - głos Mario pojawi się niebawem w Londynie - ilustracja #1

Charles Martinet

Charles zjawi się w Londynie między godziną 13 a 17 polskiego czasu. Wszyscy miłośnicy jego głosu znajdą go w sklepie GAME, zlokalizowanym na Oxford Street i będą mogli w zamian otrzymać limitowaną pocztówkę z jego autografem. Martinet będzie jedną z niespodzianek związanych z konferencją firmy Nintendo poświęconą konsoli Wii. Przypomnijmy, że w jej trakcie ujawnione zostaną prawdopodobnie wszystkie tajemnice związane z tym urządzeniem.