Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2005, 14:38

autor: Elrond

Hannibal: Vengeance of Carthage od Schanz International Consultants

Przedstawiciele firmy Schanz International Consultants poinformowali, iż zawarli porozumienie z duńskim studiem developerskim Tabula Rasa Games, na mocy którego SIC została wyłącznym wydawcą trzecioosobowej gry akcji z elementami taktycznymi, Hannibal: Vengeance of Carthage. Gracze wcielą się w postać tytułowego Hannibala, który dowodząc siłami Kartaginy prowadzi je do boju z Rzymianami.

Przedstawiciele firmy Schanz International Consultants poinformowali, iż zawarli porozumienie z duńskim studiem developerskim Tabula Rasa Games, na mocy którego SIC została wyłącznym wydawcą trzecioosobowej gry akcji z elementami taktycznymi, Hannibal: Vengeance of Carthage. Gracze wcielą się w postać tytułowego Hannibala, który dowodząc siłami Kartaginy prowadzi je do zbrojnej konfrontacji z Republiką Rzymską.

Hannibal: Vengeance of Carthage od Schanz International Consultants - ilustracja #1

Szkieletem Hannibal: Vengeance of Carthage będzie silnik opracowany przez Gamebryo, oferujący graczom wysoką jakość rozrywki a także kilka trybów rozgrywki: strategiczne planowanie, wykorzystanie wcześniej ustalonych strategii i taktyk w bezpośrednich starciach z armią przeciwnika oraz trzecioosobowe, samodzielne zanurzenie się w wir walki. Więcej szczegółów na temat tej produkcji poznamy zapewne już niedługo.

Hannibal: Vengeance of Carthage od Schanz International Consultants - ilustracja #2
Hannibal: Vengeance of Carthage od Schanz International Consultants - ilustracja #3