Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2007, 08:31

Gra The Lord of the Rings: Shadows of Angmar zadebiutowała na rynku

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar – pierwszy produkt MMO, którego akcja rozgrywa się w wykreowanym przez J.R.R. Tolkiena Śródziemiu – zadebiutował wczoraj na rynku elektronicznej rozrywki.

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar – pierwszy produkt MMO, którego akcja rozgrywa się w wykreowanym przez J.R.R. Tolkiena Śródziemiu – zadebiutował wczoraj na rynku elektronicznej rozrywki.

Gra The Lord of the Rings: Shadows of Angmar zadebiutowała na rynku - ilustracja #1

Gra przygotowana przez studio Turbine Entertainment (seria Asheron’s Call, Dungeons & Dragons Online: Stormreach) jest dystrybuowana przez koncern Codemasters w Europie i przez Midway w Stanach Zjednoczonych. Dzięki staraniom firmy EMPiK Multimedia, produkt ten można również kupić od wczoraj w Polsce. The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar jest oczywiście dostępny w sklepach należących do tej sieci.

Gra The Lord of the Rings: Shadows of Angmar zadebiutowała na rynku - ilustracja #2

Korzystając z okazji przypominamy wszystkim tym, którzy kupili grę w przedsprzedaży, że darmowy dostęp (tzw. Early Access) do The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar został przedłużony do dnia 27 kwietnia. Firma Codemasters zdecydowała się na taki krok w Europie, ze względu na zgłaszane przez użytkowników problemy, związane z otrzymaniem pełnych wersji gry.

Gra The Lord of the Rings: Shadows of Angmar zadebiutowała na rynku - ilustracja #3

Głównym zadaniem gracza w The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar jest walka z siłami zła, czyli ze znajdującymi się na usługach Saurona oddziałami paskudnych orków i innych nie mniej niebezpiecznych bestii. Podczas rozgrywki czeka nas mnóstwo walki, rozmów z innymi uczestnikami zabawy czy bohaterami niezależnymi, kolekcjonowanie ekwipunku a także zbieranie punktów doświadczenia, które pozwolą na rozwój umiejętności prowadzonego herosa.

Wszystkim zainteresowanym polecamy materiały poświęcone grze, które zgromadziliśmy na łamach naszego serwisu: