Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2007, 14:14

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Gra SingStar ESKA: Hity na Czasie pojawi się już w czerwcu

Seria SingStar cieszy się ogromną popularnością wśród polskich posiadaczy konsoli PlayStation 2, o czym przekonuje nas nie tylko niezwykle wysoka ilość sprzedanych egzemplarzy, sięgająca 20 tys. Chcąc wykorzystać owo powodzenia firma Sony rozpoczęła współpracę ze znaną rozgłośnią radiową, a efektem tych działań stała się pozycja o nazwie SingStar ESKA: Hity na Czasie.

Seria SingStar cieszy się ogromną popularnością wśród polskich posiadaczy konsoli PlayStation 2, o czym przekonuje nas m.in. niezwykle wysoka ilość sprzedanych egzemplarzy, sięgająca 20 tys. Chcąc wykorzystać owo powodzenia firma Sony rozpoczęła współpracę ze znaną rozgłośnią radiową, a efektem tych działań stała się pozycja o nazwie SingStar ESKA: Hity na Czasie. Premiera niniejszego tytułu na terenie naszego kraju będzie miała miejsce już 6 czerwca br.

Gra SingStar ESKA: Hity na Czasie pojawi się już w czerwcu - ilustracja #1

Gra nie tylko zostanie zlokalizowana na język polski, ale również będzie zawierała aż szesnaście piosenek naszych rodzimych wykonawców z lat 2000–2006. Na liście trzydziestu utworów znajdą się takie przeboje, jak: i RNB Ewy Sonnet, Jak zapomnieć Jeden Osiem L, Na kolana Kasi Cerekwickiej, Znam Cię na pamięć Moniki Brodki czy Na dwa Sistars. Wokalne umiejętności sprawdzić będzie również można przy kawałkach zagranicznych wykonawców, wśród których znajdą się m.in. Sugababes, U2, Britney Spears, Nelly Furtado i Jennifer Lopez.

Gra SingStar ESKA: Hity na Czasie pojawi się już w czerwcu - ilustracja #2

Cezary Fortuna, przedstawiciel Radia ESKA, w następujący sposób komentuje owo przedsięwzięcie: „Staramy się podchodzić do naszej marki w sposób innowacyjny. Wchodzimy w projekty, których nikt wcześniej w Polsce jeszcze nie robił. Podobnie jest, z SingStar ESKA: Hity na Czasie – to nowość. Bardzo dobrze, że dzięki takiemu przedsięwzięciu nasi słuchacze będą mogli bawić się z naszą muzyką nie tylko przy odbiornikach”. Natomiast Maciej Kmiołek z Sony powiedział: „Jesteśmy niezwykle szczęśliwi z faktu, że po raz kolejny możemy zaprezentować polskiej publiczności grę z serii SingStar z udziałem naszych rodzimych, muzycznych gwiazd. (...) Śpiewanie w SingStar to nie tylko zabawa, ale również autentyczna możliwość podniesienia swoich wokalnych umiejętności i szansa na rozwój talentu”

Gra SingStar ESKA: Hity na Czasie pojawi się już w czerwcu - ilustracja #3