Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka SingStar Rocks! (PS2)
OkładkaSingStar Rocks! (PS2)

SingStar Rocks! PS2

SingStar Rocks! to już piąta odsłona znanej i lubianej serii gier, dających nam szansę na udział w zawodach karaoke. Tym razem produkcja SCEE pozwala zmierzyć się z piosenkami, utrzymanymi w rockowym klimacie.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SingStar Rocks! Premiera PS2

14kwietnia2006

pudełko PL

19kwietnia2006

SingStar Rocks! to już piąta odsłona znanej i lubianej serii gier, dających nam szansę na udział w zawodach karaoke. Tym razem produkcja SCEE pozwala zmierzyć się z piosenkami, utrzymanymi w rockowym klimacie.

Wcielamy się tutaj w początkującą gwiazdę muzyki, która chcąc coś osiągnąć, musi udowodnić wszystkim, że jest najlepsza. Karierę zaczynamy od występów w mało znanych knajpach, a wraz z postępami w rozgrywce jesteśmy zapraszani do coraz bardziej ekskluzywnych miejsc, by w wielkim finale pojawić się na scenie przed wielomilionową publicznością.

Zabawa jest banalnie prosta. Na ekranie telewizora widzimy teledyski znanych wykonawców, a pod nimi prymitywne nuty, a w zasadzie wielokąty, umieszczone na różnych wysokościach. Symbolizują one tony dźwięków, jakimi powinniśmy się posługiwać, by jak najdokładniej oddać walory danego utworu. Naturalnie nie zabrakło również ściągawki z tekstem piosenki, byśmy mogli skupić się wyłącznie na pracy nad własnym głosem. Nasza interakcja z grą odbywa się za pośrednictwem mikrofonu, który można nabyć wraz z SingStar Rocks!. Po skończonym występie jesteśmy oceniani przez wirtualnych jurorów, którzy, doceniając naszą wierność oryginałowi, wystawiają nam stosowne noty. Zdobywając odpowiednio dużą liczbę punktów, uzyskujemy dostęp do bonusowych partii wokalnych i awansujemy w rankingu piosenkarzy.

W SingStar Rocks! pojawiło się dokładnie 30 kawałków, nagranych przez legendarnych wykonawców, m.in. The Rolling Stones, Nirvana, Blur, The Offspring, Queen czy The Scorpions. Warto zauważyć, że gra rozwija swoje skrzydła przy udziale większej liczby zawodników. Produkt doskonale sprawdza się na imprezach - wtedy wiele osób może zaprezentować innym swój muzyczny talent.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 71 głosów czytelników.

SingStar Rocks! cena w dniu premiery: 179 PLN

Klasyfikacja PEGI SingStar Rocks!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

SingStar Rocks! Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • EyeToy
  • karta pamięci 8 MB
  • mikrofony