Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2007, 08:28

autor: Major Doktor Upiorna

Gra Ninja Gaiden Sigma ma już swoją stronę oficjalną

Ninja Gaiden Sigma to jak do tej pory jeden z niewielu tytułów ekskluzywnych konsoli PlayStation 3. Jego amerykańska premiera, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, nastąpi już 3 lipca br. Nadal nie znamy daty pojawienia się owej pozycji na Starym Kontynencie, jednak mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów Ryu Hayabusa – w sieci dostępna jest już oficjalna strona gry.

Ninja Gaiden Sigma to jak do tej pory jeden z niewielu tytułów ekskluzywnych konsoli PlayStation 3. Jego amerykańska premiera, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, nastąpi już 3 lipca br. Nadal nie znamy daty pojawienia się owej pozycji na Starym Kontynencie, jednak mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów wojownika ninja imieniem Ryu Hayabusa – w sieci jest już dostępna oficjalna strona niniejszej gry, którą znajdziecie w tym miejscu.

Gra Ninja Gaiden Sigma ma już swoją stronę oficjalną - ilustracja #1

Przygotowując ją developerzy postanowili dokładnie przedłożyć graczom swój produkt. Przede wszystkim mają oni sposobność zaznajomienia się z historią protagonisty oraz zapoznania się z występującymi w zabawie postaciami. Rola każdego z bohaterów, zarówno tych „dobrych”, jak i tych stojących po przeciwnej stronie, została dokładnie wyjaśniona. Ponadto producenci zaoferowali użytkownikom szerokie spektrum obrazków oraz wiele ciekawych elementów do pobrania (m.in. zwiastun i tapety).