Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2007, 12:21

autor: Metatron

Gra Galactic Command: Echo Squad wyłącznie w dystrybucji serwisu GameTap

Serwis GameTap ogłosił, że stworzona przez 3000AD gra Galactic Command: Echo Squad będzie dostępna jedynie dla jego użytkowników. Wspomniana produkcja będzie kosmiczną strzelaniną, w której gracze wezmą udział w konflikcie pomiędzy Ziemskimi Siłami Zbrojnymi a obcymi najeźdźcami. Zostanie wydana w czterech częściach, z czego każda zawierać będzie kampanię złożoną z 16 misji.

Serwis GameTap ogłosił, że stworzona przez 3000AD gra Galactic Command: Echo Squad będzie dostępna jedynie dla jego użytkowników. Wspomniana produkcja będzie kosmiczną strzelaniną, w której gracze wezmą udział w konflikcie pomiędzy Ziemskimi Siłami Zbrojnymi a obcymi najeźdźcami. Zostanie wydana w czterech częściach, z czego każda zawierać będzie kampanię złożoną z 16 misji. Kolejne epizody ukazywać się będą w miesięcznych odstępach czasu.

Gra Galactic Command: Echo Squad wyłącznie w dystrybucji serwisu GameTap - ilustracja #1

Przypominamy, że producent gry, firma 3000AD, dała się poznać jako producent świetnych symulatorów kosmicznych z serii BattleCruiser. W przypadku developer Galactic Command: Echo Squad postanowił nieco zmienić podejście do tematyki i zamiast rozbudowanej symulacji, zaoferować wypełnioną akcją strzelaninę.

W pierwszych dwóch epizodach gracze zasiądą za sterami myśliwca Echo i jako piloci elitarnych oddziałów specjalnych wezmą udział w misjach ofensywnych oraz obronnych, które będą odbywać się nie tylko w przestrzeni kosmicznej, ale również i nad powierzchnią planet.

Gra Galactic Command: Echo Squad wyłącznie w dystrybucji serwisu GameTap - ilustracja #2

Dla tych, którzy ponad indywidualne zmagania przedkładają wrażenia płynące z rozgrywki w trybie multiplayer, twórcy przygotowują również opcję, która pozwoli wziąć udział w kosmicznej bitwie szesnastu osobom jednocześnie. Wśród przewidzianych możliwości rozgrywki znajdą się Death Match, Team Deatch Match oraz kooperacja.

Pierwszy epizod powinien pojawić się w serwisie GameTap już późną wiosną. Będzie mógł go pobrać każdy, kto jest jego subskrybentem i uiszcza abonament.

Gra Galactic Command: Echo Squad wyłącznie w dystrybucji serwisu GameTap - ilustracja #3

Warto dodać, że Galactic Command: Echo Squad będzie tylko jedną z kilku różnych gier osadzonych w jednym uniwersum. Każda z nich będzie jednak zapewniać graczom nieco inne podejście do tematu. Więcej informacji o zapowiadanych produkcjach spod znaku Gallactic Command znajdziecie tutaj.