Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2007, 08:40

Gra Blackwell Unbound już dostępna

Miłośników gier przygodowych, którzy dobrze wspominają produkt firmy Wadjet Eye Games o nazwie The Blackwell Legacy, z pewnością ucieszy informacja, że na rynku pojawił się prequel tamtego programu, noszący tytuł Blackwell Unbound.

Miłośników gier przygodowych, którzy dobrze wspominają produkt firmy Wadjet Eye Games o nazwie The Blackwell Legacy, z pewnością ucieszy wiadomość, że na rynku pojawił się prequel tamtego programu, noszący tytuł Blackwell Unbound.

Gra Blackwell Unbound już dostępna - ilustracja #1

Gra przenosi nas do roku 1973 i pozwala wcielić się w rolę młodej kobiety imieniem Lauren, która wykazuje zdolności paranormalne. Obiektem jej zainteresowania staje się plac budowy w Nowym Jorku, który jest miejscem kilku tajemniczych wypadków. Dziewczyna podejrzewa, że w okolicy grasuje psychopata i z pomocą swojego wiernego towarzysza – ducha Mallone’a – stara się wyjaśnić zagadkę okrutnych morderstw.

Grę Blackwell Unbound można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej firmy Wadjet Eye Games, w cenie 9.99$ (około 30 złotych). Dostępna jest również edycja na płycie CD, wraz z dodatkowym krążkiem zawierającym ścieżkę dźwiękową w formacie CD Audio. Za taki zestaw trzeba już jednak zapłacić 20$ (około 60 złotych).