Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "OniMedia Press Release" 15 maja 2006, 14:08

Ford Street Racing już w sprzedaży

Ford Street Racing to świetna gra samochodowa stworzona na licencji uznanej firmy Empire. Zasiądź za kółkiem Forda i weź udział w karkołomnych wyścigach po zalanych słońcem, rozgrzanych ulicach Los Angeles!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Ford Street Racing już w sprzedaży - ilustracja #1Ford Street Racing to świetna gra samochodowa stworzona na licencji uznanej firmy Empire. Zasiądź za kółkiem Forda i weź udział w karkołomnych wyścigach po zalanych słońcem, rozgrzanych ulicach Los Angeles! Czeka na Ciebie 18 licencjonowanych modeli Forda – od klasyki gatunku Mustanga GT z 1968 roku po przyszłoroczny Shelby GT 500! Wybierz jedną z 24 wiernie odtworzonych tras i ruszaj do gry.

Ford Street Racing już w sprzedaży - ilustracja #2Nowoczesny, unikalny system gry pozwoli Ci na kontrolę nad Twoją trzyosobową drużyną. Wydawaj polecenia i przełączaj się pomiędzy samochodami, by dzięki taktyce i wściekłej prędkości zapewnić sobie zwycięstwo.

Ford Street Racing już w sprzedaży - ilustracja #3Ford Street Racing znajdziesz już w kioskach, salonach prasowych za jedyne 19,99 w PC Premiera!