Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2005, 08:17

F.E.A.R. wysoko oceniony w magazynie PC Gamer

Redaktorzy magazynu PC Gamer – jednego z najbardziej renomowanych czasopism poświęconych elektronicznej rozrywce – mieli okazję zapoznać się już z pełną wersją gry F.E.A.R. W najnowszym numerze miesięcznika znalazła się bogata recenzja, w której podzielili się oni odczuciami dotyczącymi rozgrywki.

Redaktorzy magazynu PC Gamer – jednego z najbardziej renomowanych czasopism poświęconych elektronicznej rozrywce – mieli okazję zapoznać się już z pełną wersją gry F.E.A.R. W najnowszym numerze miesięcznika znalazła się bogata recenzja, w której podzielili się oni odczuciami dotyczącymi rozgrywki. Słynący z niezwykle ostrych ocen magazyn, uhonorował produkt firmy Monolith notą na poziomie 92%.

F.E.A.R. wysoko oceniony w magazynie PC Gamer - ilustracja #1

Chociaż jest to bardzo pozytywna wiadomość, trudno przełknąć inną informację, która również pojawiła się we wspomnianej recenzji. Według redaktorów PC Gamera, F.E.A.R. oferuje niespełna dziesięć godzin ciągłej rozrywki w trybie single player. To naprawdę niewiele jak na rasową strzelaninę, ale mamy nadzieję, iż wysoka inteligencja komputerowych przeciwników oraz fantastyczny klimat zrekompensują długość gry.

Przy okazji przypominamy, że już dziś w Internecie pojawi się zawierające dwie nie widziane dotąd mapy demo multiplayer, pozwalające na potyczki zespołowe zarówno w klasycznym Deathmatchu, jak i w trybie Capture the Flag.

Więcej informacji na temat F.E.A.R. znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.