Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2008, 13:10

Eskluzywne 500 X-Boxów 360 na premierę GTA IV

Skutecznie podkręcając atmosferę przed premierą czwartej części Grand Theft Auto, Microsoft przygotował 500 specjalnych X-Boxów Elite.

Skutecznie podkręcając atmosferę przed premierą czwartej części Grand Theft Auto, Microsoft przygotował 500 specjalnych X-Boxów Elite.

Na czym polega ich wyjątkowośc? Każda z pięciuset numerowanych sztuk została pomalowana czarnym, przypominającym samochodowy, lakierem i przyozdobiona grafikami z gry. Do tego dochodzi estetyczna metalowa walizka z akcesoriami (m.in. pad, pilot, słuchawki z mikrofonem, kamerka). Niestety – szanse na zdobycie tego urządzenia są w zasadzie zerowe. Wszystkie (czy aby na pewno?) 500 sztuk powędruje do przedstawicieli prasy i podobnie wpływowych osób tudzież instytucji. A wszystko po to, by nadać jeszcze większy rozgłos i tak wystarczająco znanej już grze. Pozostaje mieć nadzieję, że egzemplarze, które bez wątpienia trafią na eBay nie osiągną cen zaporowych dla zwykłego gracza.

Eskluzywne 500 X-Boxów 360 na premierę GTA IV - ilustracja #1
Eskluzywne 500 X-Boxów 360 na premierę GTA IV - ilustracja #2
Eskluzywne 500 X-Boxów 360 na premierę GTA IV - ilustracja #3
 

Przypominamy, że oficjalna premiera Grand Theft Auto IV (dzięki firmie Cenega, także w Polsce) będzie miała miejsce 29 kwietnia 2008 roku. Niecałe cztery miesiące później GTA IV na X360 wzbogaci się o pierwszy dodatek, a wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w Encyklopedii.