Skutecznie podkręcając atmosferę przed premierą czwartej części Grand Theft Auto, Microsoft przygotował 500 specjalnych X-Boxów Elite.
Skutecznie podkręcając atmosferę przed premierą czwartej części Grand Theft Auto, Microsoft przygotował 500 specjalnych X-Boxów Elite.
Na czym polega ich wyjątkowośc? Każda z pięciuset numerowanych sztuk została pomalowana czarnym, przypominającym samochodowy, lakierem i przyozdobiona grafikami z gry. Do tego dochodzi estetyczna metalowa walizka z akcesoriami (m.in. pad, pilot, słuchawki z mikrofonem, kamerka). Niestety – szanse na zdobycie tego urządzenia są w zasadzie zerowe. Wszystkie (czy aby na pewno?) 500 sztuk powędruje do przedstawicieli prasy i podobnie wpływowych osób tudzież instytucji. A wszystko po to, by nadać jeszcze większy rozgłos i tak wystarczająco znanej już grze. Pozostaje mieć nadzieję, że egzemplarze, które bez wątpienia trafią na eBay nie osiągną cen zaporowych dla zwykłego gracza.



Przypominamy, że oficjalna premiera Grand Theft Auto IV (dzięki firmie Cenega, także w Polsce) będzie miała miejsce 29 kwietnia 2008 roku. Niecałe cztery miesiące później GTA IV na X360 wzbogaci się o pierwszy dodatek, a wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w Encyklopedii.
GRYOnline
Gracze
Steam
OpenCritic
0

Autor: Filip Grabski
Z GRYOnline.pl współpracuje od marca 2008 roku. Zaczynał od pisania newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji tworzył treści dla serwisu Gameplay.pl. Obecnie przede wszystkim projektuje grafiki widoczne na stronie głównej (i nie tylko), choć nie stroni od pisania tekstów. W 1994 roku z pełną świadomością zaczął użytkować pecety, czemu pozostaje wierny do dzisiaj, choć w międzyczasie polubił Switcha. Prywatnie ojciec, podcaster (od 2014 roku współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury, zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).