Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2008, 15:18

autor: vampire

EA Sports wraca do pecetów

W kwietniu dowiedzieliśmy się, że tegoroczne edycje kilku znanych serii gier sportowych (na przykład Madden NFL 09 oraz NBA Live) tworzonych przez Electronic Arts nie pojawią się w wersjach pecetowych. Podczas wczorajszej konferencji prasowej, szef EA Sports, Peter Moore, poinformował, że w przyszłym roku wspomniane serie powrócą w odmienionej formie na komputery.

W kwietniu dowiedzieliśmy się, że tegoroczne edycje kilku znanych serii gier sportowych (na przykład Madden NFL 09 oraz NBA Live) tworzonych przez Electronic Arts nie pojawią się w wersjach pecetowych. Podczas wczorajszej konferencji prasowej, szef EA Sports, Peter Moore, poinformował, że w przyszłym roku wspomniane serie powrócą w odmienionej formie na komputery. Tym, co teraz stanie się ich główną atrakcją będą dodatkowe funkcje internetowe, które powinny znacznie uatrakcyjnić rozgrywkę. Pojawiła się również informacja o systemach subskrypcji, z których gracze czerpaliby pewne korzyści.

EA Sports wraca do pecetów - ilustracja #1

Przy okazji Moore dodał, że w porównaniu z rokiem ubiegłym liczba przedpremierowych zamówień na NCAA Football 09 oraz Maddena nieco zmalała, jednak nie uznał tego faktu za niepokojący, przynajmniej dopóki sprzedaż tych tytułów utrzyma się na takim samym poziome.