Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2011, 11:50

autor: Sarge

Dwa dodatki DLC do Civilization V w tym tygodniu

Firma 2K Games zapowiedziała dwa dodatki DLC do stale rozwijanej gry strategicznej Sid Meier’s Civilization V. Jeden z nich wprowadzi kolejną nację do wyboru i poświęcony jej scenariusz, podczas gdy drugi zaoferuje nowe mapy.

Firma 2K Games zapowiedziała dwa dodatki DLC do stale rozwijanej gry strategicznej Sid Meier’s Civilization V. Pierwszy z nich wprowadzi do wyboru kolejną nację i poświęcony jej scenariusz, a drugi zaoferuje nowe mapy.

Gwoździem programu jest rozszerzenie pozwalające przejąć kontrolę nad Polinezyjczykami. Z myślą o nich przygotowano specjalną kampanię Paradise Found, w której pokierujemy jednym z czterech plemion Polinezji, starając się odegrać decydującą rolę w historii nacji.

Dwa dodatki DLC do Civilization V w tym tygodniu - ilustracja #1

Dodatkowa strona konfliktu niesie ze sobą także unikalne jednostki i technologie pomagające zdobyć przewagę w walce. Wśród nich pojawi się Maori Warrior oraz Moai, jednak na temat ich zastosowania i przydatności dowiemy się więcej dopiero po wypuszczeniu dodatku w najbliższy czwartek, czyli 3 marca. Paczka kosztować będzie równowartość 4.99$ (ok. 15 złotych bez podatku VAT).

Drugi z pakietów DLC zostanie udostępniony tego samego dnia za darmo. W jego skład wejdą trzy nowe mapy: Ring, Skirmish oraz Ancient Lake. Oba dodatki tradycyjnie ściągniemy za pośrednictwem Steama.