Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2006, 14:36

Druga odsłona LEGO Star Wars oficjalnie zapowiedziana!

Jeszcze przez tygodniem traktowaliśmy tę informację w kategorii plotki. Dziś możemy napisać oficjalnie – już za kilka miesięcy, sprzedana w nakładzie ponad trzech milionów sztuk gra LEGO Star Wars, doczeka się następczyni.

Jeszcze przez tygodniem traktowaliśmy tę informację w kategorii plotki. Dziś możemy napisać oficjalnie – już za kilka miesięcy, sprzedana w nakładzie ponad trzech milionów sztuk gra LEGO Star Wars, doczeka się następczyni.

Druga odsłona LEGO Star Wars oficjalnie zapowiedziana! - ilustracja #1

Tym razem programiści z Traveller’s Tales wzięli się za czwarty, piąty i szósty epizod sagi Gwiezdnych Wojen. Do znanej z pierwowzoru mieszanki akcji i humoru, dodane zostaną zupełnie nowe elementy. Najważniejszą innowacją będzie możliwość prowadzenia rozmaitych wehikułów – począwszy od pojazdów naziemnych, na gwiezdnych myśliwcach skończywszy.

Druga odsłona LEGO Star Wars oficjalnie zapowiedziana! - ilustracja #2

Wszyscy entuzjaści pierwszej odsłony LEGO Star Wars, z pewnością pamiętają dużą ilość postaci, które można było odblokować wykonując kolejne misje. W nowej grze postanowiono pójść dalej i umożliwiono graczom tworzenie własnych ludzików za pomocą ogromnej liczby komponentów (autorzy sugerują, że istnieją miliony kombinacji). Oprócz tego zobaczymy tradycyjnych bohaterów. W nowej wersji gry będzie ich około pięćdziesięciu. Niektóre platformy sprzętowe umożliwią odtworzenie zapisu stanu gry z pierwowzoru, co pozwoli na zabawę ludzikami znanymi z nowej trylogii.

Druga odsłona LEGO Star Wars oficjalnie zapowiedziana! - ilustracja #3

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy pojawi się na rynku jesienią. Tym razem za wydanie gry odpowiadać będzie koncern LucasArts. Program pisany jest z myślą o siedmiu platformach sprzętowych: PC, PlayStation 2, GameCube, Game Boy Advance, Xbox, Nintendo DS i PlayStation Portable.

Druga odsłona LEGO Star Wars oficjalnie zapowiedziana! - ilustracja #4

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji zapoznać się z tym bardzo sympatycznym produktem, gorąco zapraszamy do przejrzenia materiałów zgromadzonych na łamach naszego serwisu: