Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2007, 17:07

autor: Major Doktor Upiorna

Disney'owskie Księżniczki przybędą jeszcze w tym roku

O tym, że gracz to nie tylko mężczyzna w przedziale wiekowym od dwunastu do dwudziestu pięciu lat co rusz przekonują nas kolejne zapowiedzi tytułów dedykowanych dla osób preferujących lekką i przyjemną rozrywkę. Młodszym przedstawicielkom żeńskiej części graczy do gustu raczej przypadną dwie zapowiedziane produkcje, należące do serii traktującej o Disney’owskich Księżniczkach.

O tym, że gracz to nie tylko mężczyzna w przedziale wiekowym od dwunastu do dwudziestu pięciu lat co rusz przekonują nas kolejne zapowiedzi tytułów dedykowanych osobom preferującym lekką i przyjemną rozrywkę. Jako przykład można podać pozycję o nazwie Venus Redemption, przygotowywaną z myślą o dojrzałych kobietach. Młodszym przedstawicielkom żeńskiej części graczy do gustu raczej przypadną dwie zapowiedziane produkcje, należące do serii traktującej o Disney’owskich Księżniczkach.

Disney Princess: Enchanted Journey i Disney Princess: Magical Jewels pojawią się na sklepowych półkach pod koniec bieżącego roku za sprawą firmy Papaya Studio. Pierwszy z wymienionych tytułów trafi do posiadaczy PeCetów oraz konsol PlayStation 2 i Wii, natomiast drugi otrzymają właściciele Nintendo DS. Za obie pozycje trzeba będzie zapłacić 29,99 USD, wyjątek ma jedynie stanowić Enchanted Journey w wersji dla Wii, której koszt wyniesie 39,99 USD.

Tytuł Disney Princess: Enchanted Journey pozwoli na stworzenie własnej postaci, pomagającej księżniczkom w przywróceniu porządku w ich królestwach. Spotykając się z każdą z disney’owskich bohaterek użytkownik pozna ich unikalne historie i zwiedzi zamieszkiwane przez nie krainy. Kolejne misje będzie można zaliczyć w pojedynkę lub w ścisłej współpracy z drugim graczem.

Natomiast Disney Princess: Magical Jewels da szansę na wcielenie się w jedną z klasycznych postaci, na czele ze Śnieżką, Kopciuszkiem, Mulan i Ariel. Główne zadanie będzie polegało na odnalezieniu tytułowych Magicznych Klejnotów, mających przywrócić dawną potęgę królestwa. Przemierzając interaktywne lokacje rozwiąże się proste zadania logiczne, pomagające każdej z księżniczek w dotarciu do celu. Tryb wieloosobowy powoli na wspólną zabawę z przyjaciółmi.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Disney Princess

Disney Princess