Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2007, 16:25

autor: Major Doktor Upiorna

Coś dla kobiet i o kobietach

Powieść o niespełnionej miłości, romantyczny film i serial, opowiadający o codziennym życiu – oto co trafia do większości kobiet. Niestety twórcy elektronicznej rozrywki, przygotowując kolejne tytuły dedykowane dla wszystkich graczy często o tym zapominali. Sytuację tę ma zmienić pozycja o nazwie Venus Redemption, zapowiedziana przez studio nDreams Ltd.

Powieść o niespełnionej miłości, romantyczny film i serial, opowiadający o codziennym życiu – oto co trafia do większości kobiet. Niestety twórcy elektronicznej rozrywki, przygotowując kolejne tytuły dedykowane dla wszystkich graczy często o tym zapominają. Sytuację tę ma zmienić pozycja o nazwie Venus Redemption, zapowiedziana przez studio nDreams Ltd. Autorzy postawili sobie za cel stworzenie produktu dla szerokiego grona odbiorców (zwłaszcza dla pań) nie tylko w kwestii treści, ale także wymagań sprzętowych.

Coś dla kobiet i o kobietach - ilustracja #1

Od zapowiedzianej pozycji spodziewać się należy poruszającej fabuły, interesujących postaci, przepełnionych uczuciami dialogów i ekscytujących przygód. Z opisu wydaje się, że będzie to coś na kształt The Sims i Gotowe na wszystko. Scenariusz gry w głównej mierze zostanie przygotowany przez Kate Pullinger, współautorkę książki Fortepian. Natomiast za ścieżkę dźwiękową odpowie Tim Wright, który zasłużył się przede wszystkim skomponowaniem muzyki do serii Wipeout. Venus Redemption została określona jako gra epizodyczna, a więc kolejne jej części będą dystrybuowane elektronicznie przez Internet w określonych odstępach czasu.