Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2007, 14:41

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Demo Wielkiej Encyklopedii Gier 07 w nowym numerze miesięcznika Play

Wszystkich posiadaczy wolniejszych łącz internetowych, mamy przyjemność poinformować, że w najnowszym numerze miesięcznika Play (2/2007) znajduje się wersja demonstracyjna Wielkiej Encyklopedii Gier 07.

Wszystkich posiadaczy wolniejszych łącz internetowych, mamy przyjemność poinformować, że w najnowszym numerze miesięcznika Play (2/2007) znajduje się wersja demonstracyjna Wielkiej Encyklopedii Gier 07. Przypominamy jednocześnie, że demo cały czas można pobrać z oficjalnej strony Encyklopedii.

Ponadto na płytach lutowego Playa znalazły się pełne wersje gier Silent Storm, Road to Fame i Pro Pinball: Fantastic Journey. Pełną zawartość numeru znajdziecie jak zwykle w naszym dziale prasa.

Demo Wielkiej Encyklopedii Gier 07 w nowym numerze miesięcznika Play - ilustracja #1

Wielka Encyklopedia Gier 07 to piąta edycja jednego z największych na świecie kompendiów wiedzy o grach komputerowych. Niniejsze wydanie, obejmuje ponad 8000 gier na 10 platform sprzętowych, w tym na wszystkie konsole nowej generacji. Wielka Encyklopedia Gier 07 została wydana tylko w wersji DVD – krążek zawiera ponad 8 GB danych! Obok szczegółowo opisanych gier, tekstów publicystycznych, kodów i trainerów, w Encyklopedii znajduje się ponad pół tysiąca kompletnych poradników do najważniejszych gier. Ponadto liczba filmów wzrosła do ponad dwóch tysięcy, w tym ponad tysiąc z nich jest w lepszej jakości niż w ubiegłym roku. Nowością w tegorocznej edycji są także oceny PEGI do ponad 3000 gier.

Wszystko dostępne jest od 29 listopada 2006 we wszystkich kioskach na terenie Polski, w salonach Empik oraz wysyłkowo na stronach wortalu Gry-OnLine, w atrakcyjnej formie i za jedyne 19,90 złotych. Więcej szczegółów na stronie: http://www.encyklopedia.gracza.pl/

gry