Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Road To Fame (PC)

Road To Fame PC

Road to Fame to gra reprezentująca gatunek wyścigów samochodowych. Według jej twórców, osób z zespołu 576 media, oferuje graczom satysfakcjonującą rozgrywkę, która łączy najlepsze cechy gier zręcznościowych (m.in.

Wyścigi | samochodowe

PC Windows
Okładka Road To Fame (PC)

producent: 576 media

wydawca: TopWare Poland

wydawca PL: TopWare Poland

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15grudnia2004

18kwietnia2005

pudełko PL

Road to Fame (lub też 576 Lóerő) to kolejna gra reprezentująca gatunek wyścigów samochodowych. Według jej twórców, osób z zespołu 576 media, oferuje graczom satysfakcjonującą rozgrywkę, która łączy najlepsze cechy gier zręcznościowych (m.in. prostotę sterowania) i symulatorów (zaawansowany, realistyczny silnik fizyczny). W Road to Fame gracz wciela się w postać anonimowego kierowcy, którego celem jest dostanie się na szczyt list rankingowych siedmiu klas wyścigów dostępnych w grze. Aby to osiągnąć należy oczywiście wygrać jak najwięcej wyścigów. Na samym początku prowadzimy słaby i nie podrasowany samochód, ale dzięki kolejnym wygranym uzyskujemy środki finansowe, które pozwalają nam modernizować swój pojazd, a nawet kupić lepszy, silniejszy i szybszy niż ten posiadany obecnie. Łącznie autorzy zaimplementowali do gry dziesięć różnych samochodów, którymi weźmiemy udział w około 50 wyścigach (liczba zależna od osiągnięć w grze). Nasze zmagania toczą się na 20 trasach umiejscowionych w zróżnicowanych lokacjach (m.in.: miasto, wieś, profesjonalne tory wyścigowe). Jak przystało na nowoczesną produkcję, Road to Fame wykorzystuje trójwymiarowy silnik graficzny, doświadczamy też zmiennych warunków pogodowych i drogowych. Warto jeszcze dodać iż istnieje możliwość ukończenia wyścigu na kilka możliwych sposobów.

Zobacz pełny opis gry

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 630 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59 PLN

Klasyfikacja PEGI Road To Fame

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Road To Fame

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium IV 1,5GHz, 256MB RAM, 32MB akcelerator 3D (GeForce III)