Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Street Legal Racing: Redline (PC)
OkładkaStreet Legal Racing: Redline (PC)

Street Legal Racing: Redline PC

Uliczne wyścigi samochodowe, inspirowane między innymi słynnym filmem The Fast and the Furious. Tytuł w założeniach podobny jest do Need for Speed czy Midnight Club 2 - naszym zadaniem jest wyprzedzić całą konkurencję i nie dać się przy tym złapać policji.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Street Legal Racing: Redline Premiera PC

23lipca2003

producent: Invictus wydawca: Activision Value

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Street Legal Racing: Redline

Need for Speed: Underground

Juiced: Szybcy i Gniewni

Midnight Club II

Uliczne wyścigi samochodowe, inspirowane między innymi słynnym filmem The Fast and the Furious. Tytuł w założeniach podobny jest do Need for Speed czy Midnight Club 2 - naszym zadaniem jest wyprzedzić całą konkurencję i nie dać się przy tym złapać policji. Do wyboru mamy trzy tryby gry: quick race, free ride oraz career. W pierwszym zostajemy rzuceni na losowy teren i w losowo wybranym wozie, walczymy z losowo wybranym przeciwnikiem. W drugim możemy spokojnie, nie bacząc na policję, pojeździć sobie po mieście i na przykład pooglądać okolicę. Tryb kariery jest tym, co gracze lubią najbardziej - wygrywając kolejne wyścigi stale powiększamy swój garaż o nowe pojazdy i zgarniamy całkiem pokaźne premie finansowe, które możemy zainwestować w rozwój naszych aut.

Sprzedawać, wymieniać bądź kupować możemy zarówno całe swoje pojazdy, jak i poszczególne części do nich, jak silnik, podwozie, napęd itp. Udając się do handlarza, możemy zajrzeć do katalogu, w którym opisane są wszelkie nowości, dostępne w branży naszego półlegalnego sportu.

Engine gry wykorzystuje wszelkie dobrodziejstwa, jakie zapewniają najnowsze układy graficzne. Błyszcząca karoseria samochodów odbija każdy błysk światła i obraz rzucany przez otoczenie. Do tego dochodzą wysokiej jakości tekstury otoczenia, dynamiczne cieniowanie i widoczne na każdym kroku efekty świetlne.

  • Osiem szczegółowo odwzorowanych samochodów, plus jeden bonusowy.
  • Ponad 100 rodzajów części do samochodów, począwszy od opon, a na spoilerach skończywszy.
  • Dynamicznie zmieniające się pory dnia i nocy.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 1120 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Street Legal Racing: Redline

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.