Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2009, 13:44

autor: Łosiu

Dead to Rights: Retribution zapowiedziane

Tydzień po doniesieniach z magazynu PlayStation: The Official Magazine firma Namco Bandai oficjalnie potwierdziła informacje – Jack Slate powraca w Dead to Rights: Retribution.

Tydzień po doniesieniach z magazynu PlayStation: The Official Magazine firma Namco Bandai oficjalnie potwierdziła informacje – Jack Slate powraca w Dead to Rights: Retribution.

Niespełna tydzień temu pisaliśmy o wstępnych wiadomościach na temat planowanej kolejnej gry z serii Dead to Rights, ale wtedy żadne dane nie były jeszcze oficjalne. Namco Bandai wszystko już jednak potwierdziło i Slate ze swoim wiernym kompanem, psem Shadowem, zagości na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360 w Dead to Rights: Retribution. W serwisie 1UP pojawiły się również pierwsze zrzuty ekranu, których komplet znajdziecie pod tym adresem.

Dead to Rights: Retribution zapowiedziane - ilustracja #1
Dead to Rights: Retribution zapowiedziane - ilustracja #2
Dead to Rights: Retribution zapowiedziane - ilustracja #3

Według informacji prasowej gra zaprezentuje początki historii oraz „kluczowe wydarzenia, które ukształtowały postać Jacka Slate’a, a także to, jak zapoczątkowały się jego stosunki z Shadowem w walce z tymi, którzy rzucili na kolana niegdyś wspaniałe miasto” . Wspomniano także dość mgliście o nowym, hybrydowym systemie walki, który łączyć ma w sobie walkę wręcz oraz za pomocą broni palnej, trudno jednak na razie stwierdzić, jak dokładnie wyglądać będzie efekt końcowy.

Dead to Rights: Retribution tworzone jest przez studio Volatile Games, a na rynku pojawić ma się w czwartym kwartale bieżącego roku. Więcej o grach z serii przygód Jacka Slate’a przeczytać możecie w naszej Encyklopedii.