Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2006, 12:30

autor: BK

Dawnspire: Prelude - nowa gra action RPG ze Szwecji

Szwedzkie studio deweloperskie Silent Grove przedstawiło światu swój nowy projekt: grę RPG, w której nacisk położony będzie na akcję i rozgrywki drużynowe. Pozycja ta otrzymała tytuł Dawnspire: Prelude. Premiera gry przewidziana jest na czwarty kwartał tego roku.

Szwedzkie studio deweloperskie Silent Grove przedstawiło światu swój nowy projekt: grę RPG, w której nacisk położony będzie na akcję i rozgrywki drużynowe. Pozycja ta otrzymała tytuł Dawnspire: Prelude. Premiera gry przewidziana jest jeszcze na trzeci kwartał tego roku.

Henrik Öquist, przedstawiciel Silent Grove, reklamuje grę w następujący sposób: „Jako gracze naprawdę lubimy takie pozycje jak Counter Strike, Warcraft 3 i Diablo 2 i postawiliśmy sobie za cel zebrać wszystko, co nam się podoba w tych grach i umieścić w jednym produkcie”.

Dawnspire: Prelude - nowa gra action RPG ze Szwecji - ilustracja #1

Dawnspire: Prelude ma się skupić na drużynowych rozgrywkach prowadzonych przez Internet. Wiadomo, że dostępne będą cztery klasy postaci i dwa tryby gry (zarówno klasyczny deathmatch, jak i bardziej rozbudowany „Relic Conquest”).

Gra pojawi się w sprzedaży w bliżej nieokreślonym miesiącu w trzecim kwartale tego rokui będzie dostępna dzięki systemowi e-dystrybucji, co ma sprawić, że będzie tańsza od produktów konkurencyjnych. Co więcej, gra w Dawnspire: Prelude nie będzie wymagać jakichkolwiek opłat miesięcznych, a przed zapłaceniem za pełny produkt twórcy pozwolą graczom sprawdzić go za darmo w akcji.

Więcej informacji na temat Dawnspire: Prelude znajdziecie na oficjalnej stronie gry, która właśnie pojawiła się w sieci.

Dawnspire: Prelude - nowa gra action RPG ze Szwecji - ilustracja #2