Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2009, 10:40

autor: Piotr Doroń

Data premiery czwartego rozszerzenia do Fallout 3

Z informacji podanych przez przedstawicieli firmy Bethesda Softworks wynika, że czwarte DLC do cRPG Fallout 3 – Point Lookout – zostanie wydane jeszcze w tym miesiącu. Według danych pozyskanych przez redakcję serwisu Joystiq do premiery dojdzie już za dwadzieścia dni.

Z informacji podanych przez przedstawicieli firmy Bethesda Softworks wynika, że czwarte DLC do cRPG Fallout 3Point Lookout – zostanie wydane jeszcze w tym miesiącu. Według danych pozyskanych przez redakcję serwisu Joystiq do premiery dojdzie już za dwadzieścia dni.

Data premiery czwartego rozszerzenia do Fallout 3 - ilustracja #1

Ujawnione przed dwoma tygodniami rozszerzenie zabierze graczy na wycieczkę po bagnach 23 czerwca. W jego ramach udostępnionych zostanie kilka nowych zadań. Cena dodatku została ustalona na poziomie 800 punktów MS. Jakiś czas po premierze DLC w wersjach na Xboksa 360 i PC zorganizowany zostanie jego debiut na PlayStation 3. Zanim do tego jednak dojdzie posiadacze platformy Sony otrzymają trzy pierwsze rozszerzenia.

W lipcu natomiast do sprzedaży trafi piąty dodatek – Mothership Zeta, w którym przeżyjemy uprowadzenie przez kosmitów. W jego przypadku zastosowany zostanie identyczny mechanizm: cena na poziomie 800 punktów MS, najpierw premiery na Xboksie 360 i PC, a po pewnym czasie również na PS3.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej