Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 listopada 2017, 10:25

autor: AlexB

Czarny piątek w Sklepie GRY-OnLine.pl

Wystartowała czarnopiątkowa wyprzedaż w Sklepie GRY-OnLine.pl. Do 27 listopada można kupić mnóstwo gier oraz dodatków, zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej, z atrakcyjnymi rabatami. W ofercie znajduje się między innymi Fallout 4, Wolfenstein: The New Order oraz Doom z 2016 roku.

Black Friday już jutro, zatem szał zakupowy w sklepach internetowych trwa w najlepsze. Do tej pory poznaliśmy okolicznościowe oferty między innymi na Steamie, Originie, Uplay, Humble Store oraz PlayStation Store. Teraz przyszedł czas na prezentację promocji przygotowanych przez Sklep GRY-OnLine.pl. Z okazji czarnego piątku przeceniono w nim ponad 500 gier i dodatków, zarówno w wersjach cyfrowych, jak i pudełkowych. Wśród objętych rabatem tytułów znalazły się takie hity, jak Fallout 4, The Elder Scrolls V: Skyrim, Wolfenstein: The New Order, Doom z 2016 roku, Pillars of Eternity, Cities: Skylines, BioShock Infinite, Layers of Fear, Company of Heroes 2 i wiele, wiele więcej. Jeśli zatem wpadliście przez te ostatnie kilka dni w szał zakupowy i poszukujecie jakichś produkcji lub DLC potrzebnych do uzupełnienia kolekcji, a ceny na innych platformach Was rozczarowały, naprawdę warto rzucić okiem na Sklep GRY-OnLine.pl. Promocja z okazji Black Friday potrwa do poniedziałku 27 listopada.

Promocji w Sklepie GRY-OnLine.pl nie powstrzyma nawet nuklearna zagłada. - Czarny piątek w Sklepie GRY-OnLine.pl - wiadomość - 2017-11-24
Promocji w Sklepie GRY-OnLine.pl nie powstrzyma nawet nuklearna zagłada.

Wybrane gry objęte promocją

Cyfrowe

Pudełkowe