Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 listopada 2017, 09:30

autor: AlexB

Misja Black Friday na platformie Origin

Z okazji zbliżającego się Black Friday rozpoczęła się wielka promocja gier cyfrowych na platformie Origin. Po atrakcyjnych cenach można zakupić takie tytuły jak Battlefield 1, Need for Speed, Syberia 3 oraz Titanfall 2. Oferta będzie ważna do 28 listopada.

Do Black Friday, czyli pierwszego piątku po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, będącym symbolicznym początkiem sezonu świątecznego i dniem wielkich wyprzedaży, zostały już tylko cztery dni. Nic zatem dziwnego, że największe platformy elektronicznej dystrybucji powoli zaczynają wystawiać swoje oferty zorganizowane z okazji tego szału zakupowego. Dziś informowaliśmy już o tym, jakie okazje przygotowała dla nas firma Sony. W tyle nie pozostało Electronic Arts. W sklepie Origin rozpoczęła się Misja Black Friday, czyli wielka promocja na cyfrowe wersje gier. W ofercie znalazło się mnóstwo popularnych tytułów, zarówno tych nowszych, jak i nieco starszych. Wśród nich możemy znaleźć takie hity, jak Battlefield 1: Rewolucja (wersja tytułu ze wszystkimi czterema dodatkami), FIFA 18, Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji Gry Roku, Titanfall 2, Dragon Age: Inkwizycja, Mass Effect: Andromeda oraz Battlefield 4.

Gotowi na Misję Black Friday? - Misja Black Friday na platformie Origin - wiadomość - 2017-11-21
Gotowi na Misję Black Friday?

Godny zainteresowania jest zwłaszcza Battlefield 4. Przypominamy, że od wczoraj można rejestrować się do Redakcyjnej Bitwy portalu GRYOnline.pl, podczas której na wirtualnym placu boju będzie można postrzelać do Gambrinusa, Elessara, WildCamela oraz T_bone’a. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Jeśli chcielibyście dołączyć do Redakcyjnej Bitwy, a nie macie Battlefielda 4, teraz jest doskonała okazja, by go zakupić. - Misja Black Friday na platformie Origin - wiadomość - 2017-11-21
Jeśli chcielibyście dołączyć do Redakcyjnej Bitwy, a nie macie Battlefielda 4, teraz jest doskonała okazja, by go zakupić.

Misja Black Friday na platformie Origin potrwa do wtorku 28 listopada. Subiektywną listę najciekawszych ofert przygotowanych w jej ramach znajdziecie poniżej.

Wybrane gry objęte promocją