Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 24 listopada 2017, 12:20

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW]

Kolejna Redakcyjna Bitwa przed nami! Dołącz do Gambrinusa, Elessara, Wildcamela oraz T_bone'a i zademonstruj swoje umiejętności w Battlefield 4.

Pierwsza Redakcyjna Bitwa zakończyła się sporym sukcesem, więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do udziału w kolejnym starciu. Tym razem przeniesiemy się z fantastycznego świata Runeterry, na bardziej realistyczne pole bitwy. Już w najbliższy piątek, 24 listopada będziecie mogli postrzelać do Gambrinusa, Elessara, Wildcamela oraz T_bone’a w grze Battlefield 4. Gra ta nie tylko jest bardzo popularna w naszej redakcji, ale została także wybrana przez Was w naszej ankiecie. Tym razem zamiast filmiku z wydarzenia, będziecie mogli śledzić wszystko na żywo dzięki streamowi odbywającemu się na twitchowym kanale tvgry!

Rejestracja odbywa się przez serwis „toornament”. Zapisy startują dzisiaj, a kończą się w czwartek, 23 listopada o godz. 18:00. Uczestników ogłosimy o godz. 22:00 tego samego dnia, a same mecze rozgrywane będą w piątek, 24 listopada od 19:00 do 21:00 na przygotowanym przez nas serwerze. Gracze wybierani będą według kolejności zgłoszeń.

Więcej informacji na temat meczów oraz reguł gry znajdziecie na stronie wydarzenia w tym miejscu, a poniżej zamieszczamy instrukcję obsługi „toornamenta”.

Do zobaczenia na polu bitwy!

Ogłoszenie uczestników

Poniżej znajdziecie pełną listę uczestników bitwy. Zgłoszeń było naprawdę bardzo dużo, ale niestety nawet pojemne serwery Battlefielda 4 nie pomieszczą wszystkich. Jeżeli ktoś nie został wybrany, to zapraszamy na nasz kanał Discorda (jego adres otrzymaliście w mailu). W przypadku wolnych miejsc będziemy dobierać kolejne osoby. Poniżej znajdziecie listę wszystkich wybranych uczestników.

Do zobaczenia wieczorem!

PS. Grupy są tylko przykładowe. Zespoły będą zmieniane co mecz, tak żeby zawsze po każdej stronie były dwie osoby od nas.

Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW] - ilustracja #1

Rejestracja w serwisie “toornament”

Serwis „toornament” wymaga założenia własnego konta i nie jest na razie dostępny w naszym ojczystym języku, dlatego przygotowaliśmy dla was prostą instrukcję jego obsługi.

Krok 1

Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW] - ilustracja #2

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się do niego zapisać przez platformę “toornament”. Na początku udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz przycisk “Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2

Musisz teraz założyć swoje prywatne konto toornament, wypełniając widoczny poniżej formularz.

Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW] - ilustracja #3

???Login.

2. Adres e-mail

3. Hasło

4. Kraj pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz ostatnią z trzech kratek i kliknij przycisk “Sign up”.

Krok 3

Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW] - ilustracja #4

Po udanej rejestracji zaloguj się klikając przycisk “Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możesz teraz przejść do strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Zagraj w Battlefield 4 z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW] - ilustracja #5

Na początku kliknij przycisk “Register to the tournament”, a wyświetli ci się formularz zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz pole w lewym dolnym rogu i kliknij przycisk “Submit your registration”.