Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 listopada 2017, 11:25

Jesienna wyprzedaż w Humble Store

W Humble Store rozpoczęła się jesienna wyprzedaż cyfrowych gier. Po obniżonych cenach można zakupić tysiące tytułów, w tym między innymi Grand Theft Auto V, Resident Evil VII: Biohazard czy L.A. Noire.

Black Friday, czyli wielkie święto sklepowych promocji, zbliża się wielkimi krokami i coraz więcej sklepów startuje ze swoimi okolicznościowymi ofertami. Dziś na łamach naszego serwisu pojawiły się już wiadomości o obniżonych cenach w sklepach PlayStation, Origin, Mall.pl oraz Amazon.de. Teraz przyszedł czas na Humble Store, gdzie rozpoczęła się wielka jesienna wyprzedaż. W jej ramach możemy zakupić z atrakcyjnymi rabatami dosłownie tysiące cyfrowych wersji gier pecetowych od szeregu największych producentów i wydawców (w tym między innymi Rockstara, o czym informowaliśmy wczoraj). Wśród przecenionych tytułów znalazły się takie popularne i uznane pozycje, jak L.A. Noire w paczce ze wszystkimi dodatkami, Dark Souls II: Scholar of the First Sin, Metro Redux, czyli zbiorcze wydanie zawierające zarówno pierwszą, jak i drugą część serii w odświeżonych wersjach, Obcy: Izolacja wraz z DLC, Warhammer 40,000: Dawn of War III, Total War: Warhammer oraz nasze rodzime Dying Light z rozszerzeniem The Following i Shadow Warrior. Wymienione tytuły stanowią zaledwie ułamek całości, jest zatem w czym przebierać.

Cole Phelps jest już gotowy, by wyśledzić najlepsze okazje na jesiennej wyprzedaży w Humble Store. - Jesienna wyprzedaż w Humble Store - wiadomość - 2017-11-21
Cole Phelps jest już gotowy, by wyśledzić najlepsze okazje na jesiennej wyprzedaży w Humble Store.

Jesienna wyprzedaż w Humble Store potrwa do 28 listopada do godziny 19:00. Należy zaznaczyć, że subskrybenci abonamentu Humble Monthly posiadają dodatkowe 10% rabatu do wszystkich przecenionych tytułów.

Wybrane gry objęte promocją

Przypominamy również, że na Humble Store jeszcze przez jeden dzień można za darmo zgarnąć darmowy egzemplarz Brutal Legend. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.