Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 listopada 2017, 10:15

autor: AlexB

Black Friday w sklepie Ubisoftu

Rozpoczęła się kolejna wyprzedaż z okazji Black Friday, tym razem w sklepie Ubisoftu. Z atrakcyjnymi rabatami można zakupić takie tytuły jak Watch Dogs 2, Brothers in Arms: Hells Highway czy Anno 2070. Oferta jest ważna do 27 listopada.

Jeden dzień bliżej do wielkiego święta portfela zwanego Black Friday i kolejna platforma cyfrowej dystrybucji startuje z promocjami. Po Originie, Battle.necie, PlayStation Store, Humble Store i GOG-u przyszła pora na Uplay. Firma Ubisoft w swoim oficjalnym sklepie rozpoczęła wielką wyprzedaż gier. Wśród przecenionych tytułów znalazły się dzieła zarówno nowe, jak i te nieco starsze. Z atrakcyjnymi rabatami sięgającymi nawet 75% można zatem kupić między innymi ciepło przyjęte, niedawne Assassin's Creed: Origins i inne pozycje z tej serii, Watch Dogs 2 (godna zainteresowania jest zwłaszcza edycja Gold, zawierająca wszystkie wydane DLC), Steep, Anno 1404 z dodatkami Wenecja i Meet the Orient, Anno 2070, Brothers in Arms: Hells Highway, Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist w wersji Deluxe, a także produkcje z cyklu Far Cry i Rayman. Wymienione gry stanowią zaledwie wierzchołek góry lodowej, zatem wszyscy fani francuskiego giganta mogą zacierać ręce i szykować portfele.

Jeśli macie ochotę na nostalgiczną przygodę z Raymanem, wyprzedaż Ubisoftu jest do niej doskonałą okazją. - Black Friday w sklepie Ubisoftu - wiadomość - 2017-11-22
Jeśli macie ochotę na nostalgiczną przygodę z Raymanem, wyprzedaż Ubisoftu jest do niej doskonałą okazją.

Wyprzedaż z okazji Black Friday w sklepie Ubisoftu potrwa do 27 listopada do godziny 10:00 czasu polskiego. Jest zatem jeszcze trochę czasu, by dokładniej przyjrzeć się ofercie. Aby nieco ułatwić Wam wybór, przygotowaliśmy subiektywną listę najciekawszych przecenionych pozycji.

Wybrane gry objęte promocją