Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 listopada 2017, 18:00

autor: "Vergil"

Czarny piątek w GOG.com – oryginalne MDK do zdobycia za darmo

GOG.com dołączył do sklepów, które zorganizowały promocję z okazji zbliżającego się Czarnego piątku. W ramach „Promocji Black Friday” udostępniono za darmo pierwszą odsłonę cyklu MDK.

Zaledwie kilka dni dzieli nas od Czarnego piątku, toteż kolejne sklepy organizują promocje, dzięki którym można zdobyć w niższych cenach rozmaite produkcje. Na liście, na której widnieje już między innymi Origin oraz PlayStation Store, pojawił się również GOG.com – jego główna witryna informuje o rozpoczęciu tak zwanej „Promocji Black Friday”.

Nim jednak przyjrzymy się z bliska obszernej liście ponad trzystu przecenionych gier, musimy zwrócić uwagę na fakt, że w ramach promocji udostępniono za darmo pierwszą odsłonę kultowego w niektórych kręgach cyklu MDKkażdy użytkownik platformy może zdobyć ten tytuł, przypisując go do swojego konta. By tego dokonać, wystarczy się zalogować na swoje konto i kliknąć w przycisk „Zdobądź za darmo”. I... to tyle, gra po chwili powinna dołączyć do biblioteki posiadanych przez Was pozycji.

W ramach tak zwanej „Promocji Black Friday” sklep GOG.com przecenił ponad trzysta gier ze swojej oferty. Wśród nich można znaleźć zarówno kultowe produkcje, jak i nowości. - Czarny piątek w GOG.com – oryginalne MDK do zdobycia za darmo - wiadomość - 2017-11-21
W ramach tak zwanej „Promocji Black Friday” sklep GOG.com przecenił ponad trzysta gier ze swojej oferty. Wśród nich można znaleźć zarówno kultowe produkcje, jak i nowości.

Skoro najważniejsze mamy już za sobą, rzućmy okiem na przecenione tytuły. Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać – warto przy tym zauważyć, że jeśli na zakupy wydacie minimum 55 zł, otrzymacie gratis grę StarCrawlers.

Poniżej znajdziecie zestawienie wybranych promocji:

Czarny piątek w GOG.com – oryginalne MDK do zdobycia za darmo - ilustracja #2

MDK to trzecioosobowa gra akcji z 1997 roku, opracowana przez słynne studio Shiny Entertainment. Gracze wcielają się w niej w Kurta Hectica, który stawia czoła agresywnym kosmitom, robiąc użytek nie tylko z własnego intelektu, ale i z wynalazków autorstwa doktora Fluke'a Hawkinsa. Produkcja wystarcza na kilkadziesiąt godzin zabawy i choć obecnie mechanika rozgrywki oraz jej oprawa graficzna delikatnie „trącą myszką”, dwadzieścia lat temu rozwiązania wypracowane na potrzeby tego tytułu robiły niemałe wrażenie. Ba, można zaryzykować stwierdzenie, że niektóre spodobają się Wam nawet dzisiaj – warto sprawdzić, choćby po to, by przekonać się na własne oczy, jaki popłoch w szeregach nieprzyjaciela można siać dzięki karabinowi snajperskiemu wyposażonemu w… stukrotny zoom. Takie rzeczy tylko w MDK.