Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2007, 13:11

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Cossacks Emperor's Edition już w maju

Gry strategiczne cieszą się ogromnym powodzeniem o czym świadczy ostatnie oświadczenie amerykańskiego oddziału firmy CDV, który zdradził, iż przygotowuje Cossacks: Emperor's Edition. W owym zbiorze znajdą się trzy tytuły: Cossacks II: Battle for Europe, Cossacks: Back to War i Cossacks: European Wars. Z uzyskanych informacji wynika, że niniejsza trylogia na sklepowych półkach w Ameryce Północnej zagości już 14 maja 2007 r.

Gry strategiczne cieszą się ogromnym powodzeniem o czym świadczy ostatnie oświadczenie amerykańskiego oddziału firmy CDV, który zdradził, iż przygotowuje Cossacks: Emperor's Edition. W owym zbiorze znajdą się trzy tytuły: Cossacks II: Battle for Europe, Cossacks: Back to War i Cossacks: European Wars. Z uzyskanych informacji wynika, że niniejsza trylogia na sklepowych półkach w Ameryce Północnej zagości już 14 maja 2007 r. Na chwilę obecną nie wiadomo nic o wydaniu owej antologii na terenie naszego kraju czy nawet w Europie.

Cossacks Emperor's Edition już w maju - ilustracja #1

Cossacks II: Battle for Europe przeniesie gracza w realia jednego z najbardziej burzliwych okresów w dziejach historii, a dokładnie w dziewiętnastowieczne Wojny Napleońskie. Cossacks: European Wars pozwoli na pokierowanie losami jednego z szesnastu zaimplementowanych państw, wśród których znajdzie się m.in. Francja, Anglia, Turcja, Hiszpania i Portugalia. Akcja zostanie zlokalizowana na przestrzeni XVI, XVII i XVIII w. Natomiast Cossacks: Back to War, będący dodatkiem do drugiego z wymienionych tytułów, udzieli sposobności stoczenia przeszło 100 bitew, jakie miały miejsce na terenie Europy w owym okresie.

Wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat wymienionych gier zachęcamy do skorzystania z materiałów zamieszczonych na łamach naszej encyklopedii:

Cossacks II: Battle for Europe

Cossacks: European Wars

Cossacks: Back to War