Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Cossacks: Back To War (PC)

Kozacy: Powrót na Wojnę PC

Cossacks: Back To War

Drugi oficjalny dodatek do gry Kozacy: Europejskie Boje, strategii czasu rzeczywistego od ukraińskiego studia GSC Game World osadzonej w czasach opisanych w sienkiewiczowskiej Trylogii.

To jest dodatek do gry Kozacy: Europejskie Boje.

Strategiczne | RTS

PC Windows
Okładka Cossacks: Back To War (PC)

Polskie napisy

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25września2002

25września2002

pudełko PL

Cossacks: Back To War to drugi oficjalny dodatek do Cossacks: European Wars, strategii czasu rzeczywistego, w której dane nam było toczyć wielkie boje w XVI-XVIII wiecznej Europie. W dodatku tym znajduje się około 100 nowych misji dla trybu single player, dwie nowe nacje, których losem można pokierować (Szwajcarzy i Węgrzy), a także nowe jednostki i budynki (20 budynków i 4 jednostki dla każdej z nowych nacji oraz kolejne jednostki wchodzące w skład wojsk Tureckich i Algierskich, np. Beduini). Ponadto autorzy znacznie poprawili komputerowe A.I. oraz zawarli w tym dodatku „bonusowo” „Mod1”, który wzbogaca pokaźny już asortyment jednostek o ponad 30 nowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Ocena gry 8.5 / 10 na podstawie 1015 ocen czytelników.

Wymagania wiekowe Cossacks: Back To War

12+

Wymagania sprzętowe Kozacy: Powrót na Wojnę

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 350MHz, 64MB RAM

Cossacks Emperor's Edition już w maju
Cossacks Emperor's Edition już w maju

wiadomość20 kwietnia 2007

Gry strategiczne cieszą się ogromnym powodzeniem o czym świadczy ostatnie oświadczenie amerykańskiego oddziału firmy CDV, który zdradził, iż przygotowuje Cossacks: Emperor's Edition. W owym zbiorze znajdą się trzy tytuły: Cossacks II: Battle for Europe, Cossacks: Back to War i Cossacks: European Wars. Z uzyskanych informacji wynika, że niniejsza trylogia na sklepowych półkach w Ameryce Północnej zagości już 14 maja 2007 r.

Co jest narodowym osiągnięciem Ukrainy? Kozacy!
Co jest narodowym osiągnięciem Ukrainy? Kozacy!

wiadomość3 sierpnia 2005

Podczas odbywającej się w tym roku w Japonii wystawy Expo 2005, Ukraina po raz pierwszy otrzymała możliwość przedstawienie swych osiągnięć oraz spuścizny historycznej i kulturowej, w odrębnym pawilonie. A co możemy tam znaleźć? M.in. doskonałą strategię czasu rzeczywistego, Cossacks. Każdy odwiedzający ukraińskie stoisko może również obejrzeć i zakupić jej sequel, Cossacks II: Napoleonic Wars.