Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 22 września 2004, 11:11

Codename: Panzers Faza Pierwsza - patch 1.09PL

Cenega Poland informuje, że na serwerach firmy pojawił się już patch w wersji 1.09 do strategii czasu rzeczywistego Codename: Panzers Faza Pierwsza. Łata wprowadza przede wszystkim zmiany do trybu wieloosobowego, zapewniając płynną i bezproblemową zabawę.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland informuje, że na serwerach firmy pojawił się już patch w wersji 1.09 do strategii czasu rzeczywistego Codename: Panzers Faza Pierwsza. Łata wprowadza przede wszystkim zmiany do trybu wieloosobowego, zapewniając płynną i bezproblemową zabawę. Dokładne informacje o patchu znajdują się pod tym adresem:

http://www.cenega.pl/pliki_patch_opis.php?ID=717

A sam patch pobrać można z poniższej lokalizacji:

http://www.cenega.pl/pobierz_plik.php?ID=717

Przypominamy jednocześnie, że Codename: Panzers - Faza Pierwsza znaleźć można w sklepach, a cały pakiet zawiera:

  • ekskluzywne, szerokie pudełko DVD wraz z ochronną wsuwką,
  • 3 płyty CD-ROM z grą Codename: Panzers - Faza Pierwsza,
  • 64-stronicową instrukcję w języku polskim na papierze kredowym,
  • broszurę informacyjną

A oto pierwsze oceny Codename: Panzers Faza Pierwsza:

„Codename: Panzers Faza Pierwsza jest dla mnie spełnieniem marzeń o grze wojennej.” CD Action, ocena 9,5/10 + znaczek jakości

„Nuda wykluczona” Click!, ocena 5,5/6

„Codename: Panzers to konieczny zakup dla wszystkich fanów strategii!” PC Games, ocena 93%

Codename: Panzers - Faza Pierwsza to strategia czasu rzeczywistego (RTS), w której oprócz kampanii niemieckiej wcielamy się również w stronę Sowiecką oraz Aliantów. Gra rzuca gracza w sam środek niezwykle zaciętych bitew II wojny światowej. W zbombardowanych miasteczkach, niedostępnych górskich ostępach i na zdradliwych bagnach czeka wróg, który nie cofnie się ani o krok. Wspaniała grafika 3D umożliwiła przedstawienie ponad 100 rodzajów jednostek z niespotykaną dotąd dokładnością, a starcia sowieckich niszczycieli czołgów z niemieckimi Tygrysami potrafią na długo zapaść w pamięć.