Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 marca 2007, 12:10

autor: Metatron

CliffyB producentem wykonawczym filmu Gears of War

Niedawno informowaliśmy was o tym, że wytwórnia filmowa New Line Cinema wykupiła prawa do ekranizacji gry Gears of War. Jeżeli baliście się, że film nie spełni waszych oczekiwań, ponieważ zbyt bardzo odbiegnie od tego, co zostało przedstawione w grze, możecie ucieszyć się na wiadomość, że producentem wykonawczym ekranizacji zostanie główny twórca gry, Clifford Bleszinski.

Niedawno informowaliśmy was o tym, że wytwórnia filmowa New Line Cinema wykupiła prawa do ekranizacji gry Gears of War. Jeżeli baliście się, że film nie spełni waszych oczekiwań, ponieważ zbyt bardzo odbiegnie od tego, co zostało przedstawione w grze, możecie ucieszyć się na wiadomość, że producentem wykonawczym ekranizacji zostanie główny twórca gry, Clifford Bleszinski, powszechnie znany jako CliffyB.

CliffyB producentem wykonawczym filmu Gears of War - ilustracja #1

Oczywiście może być tak, że CliffyB nie będzie miał większego wpływu na ostateczny kształt filmu, jednak możliwość konsultacji z nim poszczególnych aspektów produkcji najprawdopodobniej sprawi, że duchem będzie najbliższa temu, co reprezentowała gra.

Nie zmienia to jednak faktu, że fabuła zawarta w tej bestsellerowej strzelaninie nie była zbytnio rozbudowana i raczej nie wystarczy na pełny, trwający powyżej 90 minut film. Być może jednak twórcy pokuszą się o opowiedzenie historii od początku konfliktu z Locustami albo zahaczą nieco o wydarzenia z drugiej części gry, która niechybnie pojawi się w najbliższych latach, przy odrobinie szczęścia pokrywając się z premierą filmu. Póki co, pozostaje nam trzymać kciuki za powodzenie projektu.