Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2007, 14:30

autor: Vercetti

Cenega uruchamia Kompanię Graczy

Gdy ponad rok temu firma Cenega Poland zainicjowała usługę Klub Gracza, w mgnieniu oka okazało się, że warszawska spółka popełniła falstart, bo wdrożony przez nią program lojalnościowy tuż po otwarciu utkwił w martwym punkcie. Dziś jednak wszystko jest już jak najbardziej w porządku i dokładnie od godziny 12:00 możemy testować beta-wersję nowej idei rodzimego dystrybutora, serwisu o szumnie brzmią

Gdy ponad rok temu firma Cenega Poland zainicjowała usługę Klub Gracza, w mgnieniu oka okazało się, że warszawska spółka popełniła falstart, bo wdrożony przez nią program lojalnościowy tuż po otwarciu utkwił w martwym punkcie. Dziś jednak wszystko jest już jak najbardziej w porządku i dokładnie od godziny 12:00 możemy testować beta-wersję nowej idei rodzimego dystrybutora, serwis Kompania Graczy.

Przygotowana przez Cenegę witryna opiera się na stosunkowo prostych zasadach: w zamian za dokonanie na stronie rejestracji gier z katalogu ww. wydawcy otrzymujemy wirtualne punkty, umożliwiające nam wybranie sobie interesujących nagród. Wśród prezentów nie brakuje sprzętu Creative’a, Razera czy Speedlinka, książek z Fabryki Słów oraz gadżetów z gier takich koncernów, jak Eidos, Take-Two czy UbiSoft. Warto dodać, że gracze, którzy wcześniej rejestrowali zakupione gry, już teraz mogą wykorzystać otrzymane wcześniej punkty.

Cenega uruchamia Kompanię Graczy - ilustracja #1

Gratką dla naszych czytelników jest na pewno opcja wyboru półrocznego abonamentu MayClub, zapewniającego dostęp do całej oferty serwisu Gry-OnLine.

Prócz gadżetów nowa usługa Cenegi zostanie wkrótce rozbudowana o zakładkę z aukcjami co ciekawszych produktów, a także opcję Złoty Strzał, przyspieszającą wybór nagród. Na razie serwis działa stabilnie, choć na wysyłane przezeń automatyczne e-maile trzeba poczekać kilka minut. O ostatecznej funkcjonalności witryny przekonamy się jednak w momencie, kiedy opublikowana zostanie jej finalna wersja.