Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2007, 08:34

autor: Łukasz Malik

Broken Sword: Anioł Śmierci debiutuje w Polsce

Dzisiaj do polskich sklepów trafiła czwarta cześć znanej serii gier przygodowych zatytułowana Broken Sword: Anioł Śmierci. Gra dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej w cenie 99,90 PLN.

Dzisiaj do polskich sklepów trafiła czwarta cześć znanej serii gier przygodowych zatytułowana Broken Sword: Anioł Śmierci. Gra dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej w cenie 99,90 PLN. W rolach głównych usłyszymy Borysa Szyca, który użyczył głosu Georgowi Stobbartowi, oraz Magdalenę Cielecką wcielającą się w główną kobiecą bohaterkę Anioła Śmierci. Dodatkowo, CD Projekt będący dystrybutorem czwartego Brokena w naszym kraju, umieścił w pudełku trzecią część serii o podtytule The Sleeping Dragon w polskiej wersji z napisami.

Broken Sword: Anioł Śmierci debiutuje w Polsce - ilustracja #1

Przypominamy, że Broken Sword: The Angel of Death zadebiutował na europejskich półkach sklepowych we wrześniu ubiegłego roku (średnia 72% wg Game Rankings). W Stanach Zjednoczonych gra ukaże się pod tytułem Secrets of the Ark: A Broken Sword Game w lutym tego roku.

Już niedługo na łamach naszego serwisu przeczytacie recenzje na podstawie polskiej wersji, a już teraz oddajemy w Wasze ręce poradnik. Więcej informacji o tym tytule znajdziecie w naszej Encyklopedii.